YouTube
FaceBook
Metamorfozy
12 422 55 55
E-mail
E-mail
E-mail

Płatność ratalna

raty, consensus, metamorfozy, metamorfoza, katarzyna jasiewicz, odmładzanie
Komfort i satysfakcja naszych Pacjentów są dla nas najważniejsze na każdym etapie kontaktu z nami i realizacji programu zabiegowego. Dlatego wdrożyliśmy dla Państwa wygody prosty system ratalny MediRaty.
MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania („pożyczka medyczna”) płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży usług medycznychj. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którzy potrzebują skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego.

W związku z podpisaniem umowy o współpracy, z przyjemnością informujemy, że nasza firma została zarejestrowana w systemie MediRaty, który jest obsługiwany przez firmę zewnętrzną RATALNIE.COM.S.A.

Co wyróżnia MediRaty

• Minimum formalności: wystarczy zgłoszenie telefoniczne lub przez formularz elektroniczny.
• Możliwość uzyskania finansowania do 50 000 zł po standardowej weryfikacji telefonicznej (ok. 15 min.) i podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera – nawet w dniu zgłoszenia.
• Brak wstępnych opłat i korzystne oprocentowanie.
• Długi okres spłaty: do 5 lat (60 miesięcy).

Kalkulator rat (pokazuje wartości prognozowane):Jak uzyskać finansowanie (krok po kroku)

• Consensus med ustala koszt leczenia bezpośrednio z Pacjentem.
• Konsultant MediRaty kontaktuje się z Pacjentem telefonicznie, weryfikuje jego zdolność kredytową i przedstawia indywidualną ofertę ratalną.
• Pacjent, który zaakceptował ofertę otrzymuje od kuriera umowę do podpisania.
• Po podpisaniu umowy na konto Consensus med przekazywane są środki finansowe a Pacjent może rozpocząć leczenie.
• Spłata w ratach następuje wg harmonogramu dołączonego do umowy z Pacjentem.


Wniosek online (samodzielna weryfikacja)

Możliwe jest złożenie wniosku o MediRaty za pośrednictwem internetu, on-line. e-Mediraty to elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę medyczną w trzech prostych krokach bez pośrednictwa weryfikatora i w dowolnym momencie (24h). Od teraz możesz bezpiecznie i komfortowo złożyć wniosek przez Internet bez wychodzenia w domu.laser frakcyjny, fraxel, consensus, metamorfozy, metamorfoza, katarzyna jasiewicz, odmładzanie, mosaic


Dzięki tej aplikacji Pacjent, który zna już wstępny termin i koszt zabiegu może w prosty sposób złożyć wniosek podając niezbędne dane. Decyzję otrzyma nawet w ciągu 5 minut! W sytuacjach nietypowych do Pacjenta oddzwoni Konsultant MediRat.

Weryfikacja z Konsultantem

Jeżeli Pacjent preferuje weryfikację i uzyskanie finansowania w asyście Konsultanta MediRat wystarczy przesłać prosty formularz zgłoszeniowy (Imię, Nazwisko, e-mail, nr tel.) www.mediraty.pl aby Konsultant mógł oddzonić w dogodnej dla Pacjenta porze lub samemu skontaktować się telefonicznie z Konsultantem: 801 000 265 lub 22/266 83 70 (z tel. kom.) codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.

MediRaty – dzisiaj zgłoszenie, jutro leczenie!

Więcej informacji o usługach i płatnościach ratalnych znajduje się na stronie internetowej MediRaty.pl.