YouTube
FaceBook
Metamorfozy
12 422 55 55
E-mail
E-mail
E-mail

Zabiegi

Zabieg

CGF HARMONY - komórki macierzyste i czynniki wzrostu

Efekty

  • rewitalizacja skóry, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry
  • odnowa włókien kolagenowych
  • poprawa ukrwienia skóry
  • wygładzenie zmarszczek i fałd – wolumetryczna, terapia biostymulująca komórki skóry

Jak działa

Skoncentrowane Czynniki Wzrostu (CGF – Concentrated Growth Factors) to najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej wykorzystująca komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu pozyskiwane z krwi Pacjenta dzięki nowatorskiemu procesowi przetwarzania jej w separatorze komórkowym. Jeśli znasz "wampirzy lifting", będziesz zachwycona działaniem CGF.

Terapia z wykorzystaniem skoncentrowanych czynników wzrostu, komórek macierzystych CD34+ i firbyny bogatopłytkowej zalecana pacjentom, których skóra wymaga intensywnego odmłodzenia i utworzenia trójwymiarowego rusztowania skóry. Metoda ta jest gwarancją silniejszej i dłuższej regeneracji skóry.

Wskazania do zabiegu :
- zmarszczki i fałdy
- zmniejszenie objętości skóry,
- skóra wiotka, wysuszona i pozbawiona blasku
Przed zabiegiem

Zabieg poprzedza konsultacja z lekarzem.
Zabieg

Zabieg CGF Harmony rozpoczyna się od pobrania 3 probówek krwi pacjenta, którą odwirowuje się w specjalnym separatorze komórkowym oddzielając erytrocyty i leukocyty od osocza zawierającego płytki krwi. W taki sposób uzyskujemy osocze, które następnie staję się bazą do wykonania zabiegu. Preparat przygotowywany jest indywidualnie dla każdego pacjenta.

Powierzchowną cześć osocza podgrzewa się specjalnym urządzeniu uzyskując gęstą zawiesinę białek o żelowej konsystencji.
Żel wzbogacamy dodając do niego osocze zawierające skoncentrowane czynniki wzrostu i komórki macierzyste CD 34+. Pozyskany w ten sposób produkt nosi nazwę fibryna bogatopłytkowa.

Drugą część osocza wykorzystujemy do mezoterapii manualnej lub za pomocą Vital Injector.

Zabieg skłąda się z dwóch części. Pierwsza to mezoterapią osoczem bogatopłytkowym, druga podanie fibryny bogatopłytkowej. Podajemy ją w głębsze partie skóry za pomocą kaniuli tworząc przestrzenne rusztowanie w skórze. Dzięki temu odbudowujemy jej objętość i elastyczność.

Już pojedynczy zabieg daje widoczne efekty. Jednak jak zawsze w biorewitalizacji kolejne zabiegi wzmacniają efekty poprzednich. Dlatego zalecana jest seria 3 zabiegów w odstępach ok. 4-6 tygodni. Dla podtrzymania efektu warto powtarzać zabieg 2 razy w roku.
Po zabiegu

Po zabiegu pacjent od razu wraca do codziennej aktywności. Jak po każdym zabiegu z użyciem igły, może pojawić się delikatny obrzęk, zaczerwienienie lub pojedyncze siniaki, które jednak ustępują po stosowania zalecanych preparatów łagodzących
Przeciwwskazania

  • ciąża i okres karmienia
  • choroby autoimmunologiczne
  • choroby onkologiczne
  • inne choroby przewlekłe
  • stany zapalne
Cena zabiegu
od 1800 zł
Zabiegi w serii zawierają korzystne rabaty.
Czas zabiegu w minutach
60

Znieczulenie
tak

Chłodzenie po zabiegu
nie

Zdolność do pracy
tak

Ilość zabiegów w serii
3

Odstępy
4-6 tygodni