YouTube
FaceBook
Metamorfozy
12 422 55 55
E-mail
E-mail
E-mail

Zabiegi

Zabieg

LINERASE - atelokolagen nowej generacji do regeneracji i odbudowy skóry

Efekty

 • zmniejszenie oznak starzenia się skóry - redukcja zmarszczek,

 • poprawa elastyczności i sprężystości skóry,

 • leczenie blizn zanikowych, rozstępów,

 • regeneracja skóry,


llinerase, kolagen, mezoterapia, atelokolagen, usuwanie zmarszczek

Jak działa

Marzysz o jędrnej i pełnej blasku skórze? LINERASE to innowacyjny i wyjatkowo skuteczny preparat kolagenowy, który w naturalny sposób regeneruje, zagęszcza i liftinguje skórę, przywracając jej jędrność i utracona młodość. Nagrodzony statuetką "Perły Dermatologii".Atelokolagen Linerase to nowoczesny preparat do zabiegu intensywnej terapii przeciwzmarszczkowej oraz zapobiegającej utracie wiotkości skóry, a także terapii blizn potrądzikowych i zanikowych blizn pooperacyjnych.

Kolagen stanowi 30 % wszystkich białek i odpowiada za adhezję i regenerację komórek oraz za sprężystość i jędrność skóry. Od 25 roku życia tracimy go 1,5% rocznie. Z jednej strony zmniejsza się jego produkcja, a z drugiej zwiększa degradacja – włókna kolagenowe są słabsze, krótsze i bardziej skręcone. Skutkiem tego jest pojawienie się zmarszczek grawitacyjnych oraz zauważalne zmiany w owalu twarzy. 

LINERASE - nowej generacji atelokolagen i jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I - to przełomowy, bioaktywny preparat do mezoterapii, który regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej sprężystość i blask. Preparat jest przeznaczony do pobudzenia fibroblastów do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki. Atelokolagen LINERASE stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek.

linerase,consensus, atelokolagen, mezoterapia

Kolagen zawarty w preparacie Linerase to oczywiście inny typ kolagenu, niż ten zawarty w kosmetykach do codziennej pielęgnacji. Atelokolagen typu I, zawarty w preparacie Linerase jest biomateriałem całkowicie wykluczającym pozabiegowe reakcje alergiczne, jest biodegradowalny i biozgodny (samoistnie i całkowicie rozpuszcza się w skórze).

Linerase jest nowoczesnym i bezpiecznym preparatem, zarejestrowanym jako wyrób medyczny III klasy CE 0373. Wyniki badań zgodnie z przyznanym certyfikatem ISO 10993-10 wykazały, że nie podrażnia skóry nie wywołuje reakcji alergicznej i nie jest cytotoksyczny.

Obszary zastosowania:
 • Twarz, okolice oczu, ust
 • Dekolt
 • Szyja
 • Grzbiety dłoni
 • Ramiona – pelikanki
 • Brzuch
 • Wewnętrzna strona ud

Wysoki profil bezpieczeństwa i delikatność produktu LINERASE pozwala na jego zastosowanie w każdej, nawet najdelikatniejszej okolicy twarzy, jak i całego ciała

linerase,consensus, atelokolagen, mezoterapia
Przed zabiegiem

Zabieg przeprowadza wyspecjalizowany lekarz po uprzedniej konsultacji z Pacjentem. Przed zabiegiem można zastosować u bardzo wrażliwych Pacjentów miejscowe znieczulenie.
Zabieg

LINERASE posiada formę płynu i jest aplikowany za pomocą cienkiej i bardzo krótkiej (4 mm) igły do mezoterapii. Lekarz podaje niewielkie depozyty produktu w odstępach 1-3 cm na całym leczonym obszarze skóry. Po zabiegu skóra pacjenta poddana jest delikatnemu masażowi.

Ilość i częstotliwość zabiegów jest indywidualnie określana przez lekarza. Orientacyjna ilość i częstotliwość zabiegów to: u Pacjentów do 40 r.ż. zaleca się wykonanie 3 zabiegów co 14 dni. Po 40 r.ż. terapia obejmuje 4 zabiegi co 14 dni. Profilaktycznie 1 zabieg co 3 do 6 miesięcy.
Po zabiegu

Po zabiegu może pojawić się w miejscu podania zaczerwienienie, pieczenie, obrzęk, swędzenie bądź tkliwość. Wszystkie powyższe objawy nie wymagają żadnej interwencji lekarza, gdyż ustępują samoistnie w ciągu kilka minut po zabiegu lub maksymalnie w ciągu 3-7 dni.

Pierwsze efekty widoczne jako: napięcie skóry, rozświetlenie i złagodzenie podrażnień mogą pojawić się już po 7-14 dniach i narastają przez cały czas trwania terapii. Pełny efekt leczenia (napięcie, zagęszczenie, pogrubienie wiotkiej skóry, wypełnienie drobnych zmarszczek i ubytków skóry) uzyskujemy w czasie 4 tygodni od zakończenia terapii. Utrzymuje się on przez ok. 12 miesięcy, w zależności od skóry Pacjenta. Wówczas zalecana terapia podtrzymująca obejmująca 1 zabieg na kwartał. Efekt w terapii blizn jest trwały.
Przeciwwskazania

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • cukrzyca,
 • tendencje do powstawania bliznowców,
 • infekcje lub stany zaplane w miejscu podania preparatu, opryszczka,
 • choroby nowotworowe,
Cena zabiegu
od 900 zł
Zabiegi w serii zawierają korzystne rabaty.
Czas zabiegu w minutach
30-45

Znieczulenie
tak/nie

Chłodzenie po zabiegu
nie

Zdolność do pracy
tak

Ilość zabiegów w serii
3-4

Odstępy
2 tyg