YouTube
FaceBook
Metamorfozy
12 422 55 55
E-mail
E-mail
E-mail

Wbrew grawitacjiElastyczność i jędrność

Celem każdego zabiegu poprawiającego jędrność skóry jest zwiększenie ilości i trwałości kolagenu dobrej jakości oraz stymulacja fibroblastów do jego produkcji. W wyniku naszych działań stare, zmęczone komórki zostaną zastąpione nowymi, gotowymi do zmagania się z czasem.

Fałdy, owal twarzy

Wraz z upływem lat następuje pogłębienie zmarszczek oraz wyraźne zaznaczenie bruzd nosowo-wargowych. Pod oczami pojawiają się cienie i rynienki, które ktoś poetycko nazwał „dolinami łez”. Cała twarz nabiera smutnego wyrazu.

Zastosowanie kwasu polimlekowego w okolicy skroni i kąta żuchwy odbuduje zaniki objętości, co zapewni napięcie całej powierzchni twarzy i poprawę jej owalu. Doliny łez, fałdy i bruzdy wypełnią preparaty z kwasem hialuronowym.

Objętość

Aby odzyskać piękny układ rysów twarzy należy w miejscach, które potrzebują odbudowy objętości, należy umiejętnie zastosować np. kwas hialuronowy lub polimlekowy. Szczególna opieka należy się policzkom, skroniom, okolicom oczu i ust, bruzdom nosowo-wargowym.

Aby efekt był trwały i spektakularny, najlepiej w pierwszej kolejności poprawić jędrność skóry, a następnie podać preparaty uzupełniające objętość. Wykonując zabiegi odmładzające, szczególną wagę przywiązujemy do zastosowania substancji odpowiedniej do wieku, stanu skóry i oczekiwanych efektów. Nasz cel to naturalnie młody wygląd.

Opadające kąciki ust

Piramida wieku swoją podstawą tworzy dokuczliwe tzw. chomiczki. Przemieszczenie się poduszeczek tłuszczowych, zaniki kości i utrata jędrności skóry powodują opadanie policzków i kącików ust.

Odbudowa objętości unosi opadniętą skórę w okolicy „chomiczków” i kącików ust. Kąciki często można unieść także umiejętnie podając w ich okolicy kwas hialuronowy. Dzięki temu zabiegowi wyraz naszej twarzy staje się pogodny.