YouTube
FaceBook
Metamorfozy
12 422 55 55
E-mail
E-mail
E-mail

Zabiegi

Zabieg

CGF LIQUID - jak "wampirzy lifting" czynniki wzrostu i komórki macierzyste

Efekty

  • odmłodzenie i zwiększenie jędrności skóry
  • redukcja zmarszczek
  • silna regeneracja i odżywienie skóry
  • zmniejszenie wypadania włosów i ich zagęszczenie

Jak działa

Skoncentrowane Czynniki Wzrostu (CGF – Concentrated Growth Factors) to najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej wykorzystująca komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu pozyskiwane z krwi Pacjenta dzięki nowatorskiemu procesowi przetwarzania jej w separatorze komórkowym.

Na pewno znasz "wampirzy lifting"? Czas na CGF!

Twoja krew jest bogatym źródłem komórek macierzystych i czynników wzrostu - wykorzystaj ją dla piękna swojej skóry. Wspomóż własną moc jakością podania Vital Injector2 - czyli "pistoletem" do mezoterapii, dzięki czemu np. w czasie 60 minut zabiegu na twarz zwiększamy skuteczność podając osocze nie w 700 punktów, jak w tradycyjnej mezoterapii z podaniem śródskórnym, a aż 1400 - dzięki podaniu za pomocą urządzenia Vital Injector2.

Terapia CGF Liquid z wykorzystaniem skoncentrowanych czynników wzrostu i komórek macierzystych CD 34+ polecana jako terapia przeciwstarzeniowa (terapia anty-aging) lub w przypadku nadmiernego wypadania włosów.

Wskazania do zabiegu:
- zmarszczki,
- zmniejszenie gęstości skóry,
- skóra wiotka, wysuszona, bez napięcia, pozbawiona blasku,
- regeneracja i rewitalizacja skóry
- alergie,
- leczenie nadmiernego wypadania włosów.
Przed zabiegiem

Zabieg CGF Liquid poprzedza konsultacja z ekspertem.
Zabieg

Zabieg CGF rozpoczyna się od pobrania 2 probówek krwi pacjenta, którą odwirowuje się w specjalnym separatorze komórkowym. Uzyskujemy 2 próbówki osocza zawierającego skoncentrowane czynniki wzrostu i komórki macierzyste CD 34+. Taka ilość autologicznego preparatu pozwala wykonać zabieg na wybranej okolicy – na twarzy, szyi lub na dłoniach. Istnieje możliwość pobrania większej ilości probówek krwi podczas jednej procedury i zwiększenie obszaru zabiegu: twarz + szyja + dekolt.

Terapię wykonuje się za pomocą mezoterapii manualnej lub za pomocą pistoletu podciśnieniowego Vital Injector 2, wyposażonego w indywidualna głowicę z 5 igiełkami. Wykonanie zabiegu urządzeniem do mezoterapii podciśnieniowej Vital Injector 2 zwiększa skuteczność i precyzję zabiegu dzięki dokładnemu ustaleniu głębokości wkłuwania igiełek oraz ilości deponowanego materiału.

Zaleca się wykonanie 3 zabiegów w odstępach ok. 4 tygodni. Dla podtrzymania efektu cykl zabiegów warto powtarzać 2-3 razy w roku.
Po zabiegu

Po zabiegu pacjent od razu wraca do codziennej aktywności. Jak po każdym zabiegu z użyciem igły, może pojawić się delikatny obrzęk, zaczerwienienie lub pojedyncze siniaki. W cenie zabiegu preparat przyspieszający gojenie.
Przeciwwskazania

  • ciąża i okres karmienia
  • choroby autoimmunologiczne
  • choroby onkologiczne
  • inne choroby przewlekłe
  • stany zapalne
Cena zabiegu
od 900 zł
Zabiegi w serii zawierają korzystne rabaty.
Czas zabiegu w minutach
60

Znieczulenie
tak

Chłodzenie po zabiegu
nie

Zdolność do pracy
tak

Ilość zabiegów w serii
3

Odstępy
4 tygodnie