YouTube
FaceBook
Metamorfozy
12 422 55 55
E-mail
E-mail
E-mail

Zabiegi

Zabieg

INFINI® - leczenie nadpotliwości (wyszukaj też botulinotoksyna oraz Thermi Dry)

Efekty

  • usuwa problem nadmiernego pocenia się okolicy pach  • ABSOLUTNA NOWOŚĆ W ZABIEGACH MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Jak działa

INFINI® to połączenie lasera frakcyjnego, dermapena i fal radiowych RF w jednym urządzeniu. Ta przełomowa metoda zapewniające skomasowane efekty i łagodne stany pozabiegowe.

CONSENSUS MED - CERTYFIKOWANY GABINET INFINI

laser frakcyjny, fraxel, consensus, metamorfozy, metamorfoza, katarzyna jasiewicz, odmładzanie, mosaic
Zabieg pozwala całkowicie zlikwidować lub bardzo znacząco zmniejszyć nadmierną potliwość okolicy pach. Zabieg wykonywany jest głowicą MFR, przystosowaną do punktowego, przestrzennego działania dzięki wyposażeniu w 49 izolowanych mikroigieł. Mikroigły pokryte są warstwą złota i silikonu, wnikają w kolejne warstwy skóry i doprowadzają tam energię pola RF, co umożliwia agresywne działanie podskórne o wyjątkowej skuteczności i bardzo krótkim czasie gojenia. Podczas zabiegu końcówki mikroigieł, po przekłuciu skóry, są podgrzewane. Powstają tzw. punkty koagulacji tzn. małe ogniska o bardzo wysokiej temperaturze, w wyniku której gruczoły potowe ulegają termicznej destrukcji. Odczuwalny efekt jest obserwowany już po pierwszym zabiegu. W zależności od skali problemu i oczekiwań pacjenta kuracja obejmuje od 3 do 6 zabiegów.
Przed zabiegiem

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja lekarska, podczas której lekarz omawia szczegółowo zasadę działania i przebieg zabiegu. Przed zabiegiem należy wygolić włosy maszynka jednorazową. Skórę znieczulamy kremem znieczulającym. Po ok. 40-60 minutach zmywamy krem i sterylizujemy miejsce zabiegu. Zabiegowi INFINI na nadpotliwość można poddawać się przez cały rok – światło słoneczne nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu.
Zabieg

Po znieczuleniu miejscowym obszar zabiegowy poddaje się działaniu głowicy termoliftingującej aplikując energię RF na różnych głębokościach skóry - od 1,0 do 3,0 mm. Zabieg polega na przeprowadzeniu 2-3 przejść głowicą po obszarze poddanym zabiegowi, za każdym razem na innej głębokości. Po zabiegu w obszarze zabiegowym może wystąpić krótkotrwałe, punktowe krwawienie oraz rumień i nieznaczny obrzęk. Wszystkie efekty uboczne ustępują w przeciągu 24-48 godzin.

Kluczowym elementem skuteczności zabiegu jest precyzja jego wykonania. Nasz wykwalifikowany personel poświęci Ci czas, aby uzyskać jak najlepszy i najbardziej trwały efekt. Zadowolenie pacjentów to nasza satysfakcja!
Po zabiegu

Zaraz po zabiegu skóra jest rozgrzana w wyniku podwyższonej temperatury w jej wewnętrznych warstwach, dlatego poddajemy ją chłodzeniu. Po zabiegu może pojawić się także delikatne pieczenie skóry, które szybko ustępuje. Po ok. 6 godzinach od zabiegu do 2-3 doby pacjent może odczuwać swędzenie skóry, co jest efektem procesu gojenia. Należy powstrzymać się od drapania, a dodatkowo w celu złagodzenia objawów można posmarować skórę wazeliną kosmetyczną. W dniu zabiegu nie wolno myć obszaru poddanego zabiegowi oraz należy założyć czystą bieliznę.

Przeciwwskazania

  • ciąża

  • choroba nowotworowa

  • otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry

  • wszczepione urządzenia elektryczne

  • zaburzenia krzepliwości krwi

  • terapia przeciwzakrzepowa

  • skłonność do keloidówNasze zabiegi możesz wykupić na raty!
Kliknij i zobacz szczegóły:


raty, zmarszczki, consensus, metamorfozy, metamorfoza, katarzyna jasiewicz, odmładzanie,kwas hialuronowy, kwas polimlekowy, botulina, pakiet piękna
Cena zabiegu
od 1200 zł
Zabiegi w serii zawierają korzystne rabaty.
Czas zabiegu w minutach
30

Znieczulenie
tak

Chłodzenie po zabiegu
tak

Zdolność do pracy
tak

Ilość zabiegów w serii
3

Odstępy
4 tygodnie