YouTube
FaceBook
Metamorfozy
12 422 55 55
E-mail
E-mail
E-mail

Zabiegi

Zabieg

INFINI® - radiofrekwencja mikroigłowa 3D

Efekty

{n_alt}
 • poprawia owal twarzy

 • odmładza skórę szyi,dekoltu, dłoni

 • ujędrnia piersi, ramiona, brzuch lub uda

 • usuwa zmarszczki, blizny, rozstępy

 • zapewnia długo utrzymujące się efekty




ABSOLUTNA NOWOŚĆ W ZABIEGACH MEDYCYNY ESTETYCZNEJ!
INFINI ® – Łączy efekty mikronakłuwania, lasera frakcyjnego i fal radiowych, ale nie przegrzewa naskórka!

 

Jak działa

INFINI® to połączenie lasera frakcyjnego, dermapena i fal radiowych RF w jednym urządzeniu. Ta przełomowa metoda zapewniające skomasowane efekty i łagodne stany pozabiegowe.

CONSENSUS MED - CERTYFIKOWANY GABINET INFINI

laser frakcyjny, fraxel, consensus, metamorfozy, metamorfoza, katarzyna jasiewicz, odmładzanie, mosaic

 
Igłowy termolifting INFINI® RF wykonywany jest urządzeniem medycznym wykorzystującym pole radiowe (RF).

Zabieg nie tylko niweluje defekty skórne (zmarszczki, wiotkość skóry, blizny, rozstępy), ale działa również zapobiegawczo zwiększając gęstość i odporność skóry.Termolifting frakcyjny Infini to jedyny obecnie zabieg, w którym w sposób przestrzenny zagęszcza się i ujędrnia skórę. W zabiegu wykorzystywane są cenione w dermatologii estetycznej fale radiowe (RF). Nowatorski jest jednak sposób, w jaki fale są emitowane do pożądanych warstw skóry. Dotychczas "podgrzewanie skóry " rozpoczynało się już na powierzchni, co praktycznie uniemożliwiało dotarcie do głębiej położonych warstw, bez ryzyka poparzenia zewnętrznych warstw. Teraz specjalna głowica zaopatrzona w mikroigły jest wstrzeliwana na żądaną głębokość (nawet do 3,5mm) i tu emituje fale radiowe nagrzewając krótko, lecz bardzo intensywnie tkankę wokół igieł, bez przegrzania powierzchni skóry. Ponadto uzyskujemy dodatkową stymulację sprowokowaną impulsem mechanicznym, jak przy stymulacji dermapenem. Mikroskopijne otworki po wbijanych igłach nie są widoczne dla oka, lecz wystarczają, aby dodatkowo zastosować preparat kosmetyczny (np. serum z witaminami), podobnie jak w tradycyjnej mezoterapii.



Zabieg wykonywany jest głowicą MFR, przystosowaną do punktowego, przestrzennego działania dzięki wyposażeniu w 49 izolowanych mikroigieł, sięgających do 3,5 mm w głąb skóry. Mikroigły pokryte są warstwą złota i silikonu, wnikają w kolejne warstwy skóry i doprowadzają tam energię pola RF, co umożliwia agresywne działanie podskórne o wyjątkowej skuteczności i bardzo krótkim czasie gojenia. Podczas zabiegu końcówki mikroigieł, po przekłuciu skóry, są podgrzewane. Bezpośrednim efektem są pozostawione pod skórą punkty koagulacji i przegrzania, które zapoczątkowują proces odnawiania włókien kolagenowych. Dzięki takiemu działaniu zabieg powoduje zagęszczenie i ujędrnienie skóry, dając poprawę wyglądu twarzy (owal, opadające policzki), okolic oczu (zmarszczki, opadające powieki, „worki pod oczami”), szyi, dekoltu, dłoni, piersi, brzucha, ramion (wiotka skóra).


 
Schemat działania głowicy MFR z matrycą igieł wstrzeliwaną na zadaną głębokość w skórę. Kiedy igły osiągają maksymalną głębokość, emitowany jest impuls pola radiowego, który bardzo silnie i krótko nagrzewa tkanki wokół ostrzy igieł. Po emisji pola igły natychmiast się wycofują.


INFINI jest obecnie jedynym aparatem dającym przestrzenny efekt ujędrnianie skóry, dzięki wielokrotnemu deponowaniu igłami energii fal radiowych na kolejnych warstwy skóry. Mimo dużej mocy – 50W w zabiegach nie występuje oparzenia naskórka. Bardzo cienkie 200 mikronowe igły pokryte są warstwą złota i warstwą silikonu. Ułatwia to gładkie wprowadzanie igieł pod skórę, a przede wszystkim wyklucza przepływ prądu z igły do skóry na całej jej długości, a jedynie na samej końcówce. Tam wydziela się cała energia impulsu grzejąc silnie małe sfery tkanki wokół ostrzy igieł. Taka technologia wykonania igieł całkowicie zabezpiecza naskórek przed oparzeniem i znacząco zmniejsza ból.


 
Schemat budowy przestrzennej struktury punktów koagulacji w kolejnych przejściach zawsze z inną, mniejszą głębokością wprowadzania mikroigieł.


Przed zabiegiem

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja lekarska, podczas której lekarz omawia szczegółowo zasadę działania i przebieg zabiegu. Przed zabiegiem skórę znieczulamy kremem znieczulającym. Po ok. 40-60 minutach zmywamy krem i sterylizujemy miejsce zabiegu. Zabiegowi INFINI można poddawać się przez cały rok – światło słoneczne nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu.
Zabieg

Po znieczuleniu miejscowym obszar zabiegowy poddaje się działaniu głowicy termoliftingującej aplikując energię RF na różnych głębokościach skóry - od 0,5 do 3,5 mm, w zalezności od problemu i okolicy ciała. Zabieg polega na przeprowadzeniu 2-3 przejść głowicą po obszarze poddanym zabiegowi, za każdym razem na innej głębokości.
Bezpośrednio po zabiegu polecamy wprowadzenie jałowego kwasu hialuronowego, który głeboko nawilży i odżywi skórę.

Kluczowym elementem skuteczności zabiegu jest precyzja jego wykonania. Nasz wykwalifikowany personel poświęci Ci czas, aby uzyskać jak najlepszy i najbardziej trwały efekt. Zadowolenie pacjentów to nasza satysfakcja!
Po zabiegu

Bezpośrednim efektem działania aparatu są pozostawione pod skórą punkty koagulacji i przegrzania, które zapoczątkowują remodeling podskórnego kolagenu.
Po zabiegu może wystąpić rumień, niewielkie siniaczki i obrzęk, który utrzymuje się zwykle 1 do 3 dni po zabiegu. Czasem pojawia się także delikatne pieczenie skóry, które szybko ustępuje.
Po ok. 6 godzinach od zabiegu do 2-3 doby pacjent może odczuwać swędzenie skóry, co jest efektem procesu gojenia. Należy powstrzymać się od drapania, a dodatkowo w celu złagodzenia objawów można posmarować skórę wazeliną kosmetyczną.
W dniu zabiegu nie wolno myć obszaru poddanego zabiegowi, należy założyć czystą bieliznę, a w przypadku zabiegu na twarz założyć na noc świeżą poszewkę na poduszkę bądź sterylną ściereczkę. W przypadku zabiegu na brzuch konieczne jest założenie luźnej odzieży, bez paska. Opatrunek jest zalecany jedynie na miejsca, które są poddawane mechanicznym otarciom – np. pod ramiączka od stanika. Te środki ostrożności zdecydowanie złagodzą stan pozabiegowy i zapobiegną ewentualnej infekcji.

Cały proces remodelingu podskórnego kolagenu następuje przez kilka kolejnych tygodni (do 3 miesięcy) po zabiegu. W tym czasie dochodzi do stymulacji powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to gęstsza, jędrniejsza i sprężysta. Efekt termoliftingu narasta stopniowo przez trzy miesiące po zabiegu.
Przeciwwskazania

 • ciąża

 • choroba nowotworowa

 • otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry

 • wszczepione urządzenia elektryczne

 • zaburzenia krzepliwości krwi

 • terapia przeciwzakrzepowa

 • skłonność do keloidów



Nasze zabiegi możesz wykupić na raty!
Kliknij i zobacz szczegóły:


raty, zmarszczki, consensus, metamorfozy, metamorfoza, katarzyna jasiewicz, odmładzanie,kwas hialuronowy, kwas polimlekowy, botulina, pakiet piękna
Cena zabiegu
650 - 2900 zł
Zabiegi w serii zawierają korzystne rabaty.
Czas zabiegu w minutach
30-120

Znieczulenie
tak

Chłodzenie po zabiegu
nie

Zdolność do pracy
tak

Ilość zabiegów w serii
2-3

Odstępy
4 tygodnie