YouTube
FaceBook
Metamorfozy
12 422 55 55
E-mail
E-mail
E-mail

Zabiegi

Zabieg

KWASY HIALURONOWE - usuwanie i wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust

Efekty

 • wypełnia i wygładza zmarszczki,

 • wygładza blizny potrądzikowe na twarzy,

 • wygładza niedoskonałości konturu twarzy,

 • przywraca skórze utraconą objętość,

 • kształtuje kontur twarzy,

 • tworzy pełniejsze usta,

 • odmładza skórę.Jak działa

W wypełniaczach z kwasem hialuronowym wykorzystuje się specjalnie opracowany rodzaj kwasu hialuronowego (HA) odpowiadający temu występującemu w skórze. Jest to naturalny, biodegradowalny żel, który łatwo i łagodnie przenika do skóry, od pierwszej chwili wypełniając uciążliwe zmarszczki i pozostawiając wrażenie delikatności i naturalności. Dzięki temu odczujesz natychmiastową różnicę już po jednym zabiegu.

Rezultaty zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego są długotrwale, lecz nie permanentne. Dają tym samym wolność wyboru utrzymania lub zmiany osiągniętego efektu. Rezultaty zabiegu utrzymują się przez 8-18 miesięcy.


WYPEŁNIANIE I USUWANIE ZMARSZCZEK KWASEM HIALURONOWYM + KOREKTA OWALU TWARZY

Zależnie od Twoich potrzeb lekarz dobiera odpowiedni produkt:

 • Restylane - wygładza gładzizny między brwiami, na czole oraz zmarszczki bilateralne między nosem a ustami.
 • Restylane LYFT (Restylane Perlane) - delikatnie wypełnia głębsze zmarszczki i fałdy, takie jak fałdy wargowo-nosowe i poziome zmarszczki czoła, dzięki czemu Twoja twarz zyskuje łagodniejszy wyraz.
 • Restylane SubQ - uwydatnia piękno konturów twarzy przywracając lub zwiększając objętość brody i policzków. Dzięki wolumizującym własciwościom RestylaneSubQ pozwala osiągnąć efekt liftingu twarzy.
 • Restylane SKINBOOSTERS Vital - (odmłodzenie skóry normalnej) - łagodny żel przeznaczony do rewitalizacji dojrzałej skóry z wyraźnymi oznakami fotouszkodzenia. Łagodnie i naturalnie wygładzając skórę sprawia, że cera wygląda zdrowo. Zapewnia długotrwały efekt.
 • Restylane SKINBOOSTERS Vital Light - (odmłodzenie skóry wrażliwej) - łagodny i płynny żel dedykowany do rewitalizacji skóry bez wyraźnych oznak fotouszkodzenia. Jest odpowiedni do stosowania na wrażliwych obszarach, takich jak szyja, dekolt i wierzchnia część dłoni.

Obejrzyj film z użyciem Restylane w Consensus med:KOLEKCJA VYCROSS:
 • NOWOŚĆ Juvederm Volite – zawiera usieciowany kwas hialuronowy, w którym zastosowano innowacyjną technologię opatentowaną przez firmę ALERGAN – VYCROSS. Nowy kwas hialuronowy Volite w postaci żelu zapewnia zmniejszenie zmarszczek, wzrost nawilżenia i elastyczność skóry. Efekt utrzymuje się nawet do 9 miesięcy już po jednym tylko zabiegu. Badania kliniczne wykazały znaczną poprawę jakości skóry do 6 miesięcy. Badania te są nadal prowadzone. Zadaniem zabiegu Juvéderm® Volite to uzyskanie trwałego efektu i eliminacja konieczności częstego powtarzania zabiegu. Juvéderm® Volite można podawać na twarz, szyję i dekolt . Preparat zawiera lidokainę w celu zwiększenia komfortu pacjenta.
 • Juvederm VOLBELLA with Lidocaine -  delikatnie zwiększa objętość, uszlachetnia kontury, koryguje kształt warg, wygładza pionowe linie i zagłębienia w kącikach ust. To uniwersalny produkt sprawdzający się również w rewitalizacji okolicy oka oraz wypełnieniu drobnych zmarszczek
 • Juvederm VOLUMA - to preparat zwiększający objętość na. Zarysowuje kontury i zwiększa objętość podbródka, policzków i kości policzkowych, które stały się zapadnięte lub zbyt szczupłe z powodu utraty wagi lub utraty tłuszczu z twarzy związanej z wiekiem. Daje efekt liftingu.
 • JUVÉDERM® VOLIFT with Lidocaine to najnowszy produkt z rodziny wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Opracowano go, by odświeżyć wygląd twarzy poprzez delikatne wygładzenie głębokich zmarszczek oraz przywrócenie naturalnie wyglądającego konturu twarzy w jej dolnej części.
KOLEKCJA ULTRA:
 • JUVÉDERM® ULTRA 2, 3 i 4
  JUVÉDERM® ULTRA to linia wypełniaczy skórnych na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą (miejscowy środek znieczulający), które wstrzykuje się, aby przywrócić twarzy objętość, wypełnić drobne linie, zmarszczki, bruzdy i zarysować kontur ust.
  JUVÉDERM® ULTRA 2 - stosowany w celu usunięcia drobnych linii, w szczególności w okolicach oczu i bardzo blisko powierzchni skóry.
  JUVÉDERM® ULTRA 3 - stosowany w celu wygładzenia średnich i głębokich zmarszczek, np. między nosem a kącikiem ust.
  JUVÉDERM® ULTRA 4 to  - zapewniający jeszcze intensywniejszy efekt wypełnienia, stosowany w celu usunięcia znaczących zagłębień skóry za pomocą wstrzyknięć, a także dokonania korekty ust i powiększenia kości policzkowych.

WYPEŁNIENIE I POWIĘKSZANIE UST KWASEM HIALURONOWYM

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które pragnąc zmienić objętość swoich ust, podkreślić kontur ust, zadbać o nawilżenie oraz zniwelować zmarszczki wokół ust.

Na podstawie konsultacji i oczekiwań Pacjenta lekarz dobiera odpowiedni preparat oraz ilość.

 • Teosyal RHA Kiss / Teosyal Kiss - najnowsze preparaty Laboratorium TEOXANE stworzone z myślą o ustach. Zabieg daje bardzo naturalne efekty wypełniania, powiększenia i nawilżenia ust. Dzięki innowacyjnej technologii RHA idealnie stapia się ze strukturą delikatnej skóry ust, nie powoduje grudek i opuchnięć. Płynna formuła i zawartość lidokainy zapewnia bardziej komfortowe odczucia podczas implementacji preparatu do ust. Efekty zabiegu są widoczne niemal od razu - poprawa kształtu, zwiększenie objętości, korekcja zmarszczek wokół ust, wzmocnienie kącików ust, nawilżenie.
 • Juvederm ULTRA SMILE - przeznaczony do korekty ust i ich okolic. Stosuje się go w celu zwiększenia objętości ust, zarysowania ich kształtu, korekty pionowych linii warg i zagłębień w kącikach ust.
 • Juvéderm® HYDRATE - dogłębne nawilżenie, które zatrzymuje naturalny, zdrowy blask na Twojej twarzy, dłoniach i dekolcie.
 • Restylane LYPS (Restylane Lip Volume) - uwydatnia piękno ust, zachowując ich naturalny wygląd i miękkość. Doskonale wypełnia, tworząc naturalną objętość i jednocześnie wygładza zmarszczki ust.

Obejrzyj film z zabiegu usuwanie zmarszczek z użyciem Juvederm w Consensus med:Przed zabiegiem

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania. Podanie znieczulenia nie jest konieczne, ponieważ preparaty zawierają środek znieczulający.
Preparaty z kwasem hialuronowym nie powinny być stosowane jednocześnie z leczeniem laserowym, głębokim peelingiem chemicznym lub dermabrazją.
Zabieg

Zabieg wypełniania zmarszczek i fałdów oraz modelowania konturów twarzy polega na podaniu preparatu bezpośrednio pod widoczne na skórze zagłębienia. Wypełniona zostaje przestrzeń powstała wskutek zmian struktury i ułożenia włókien kolagenowych i elastynowych. Preparaty są przezroczyste i konsystencją przypominają żel. Są dostępne w sterylnych strzykawkach do wykorzystania przez jednego pacjenta. Właściwy wybór preparatu pozwala uzyskać najlepsze efekty wypełnienia i napięcia skóry w zależności od lokalizacji i charakteru defektu. Preparaty integrują się ze skórą, nie zakłócają jej funkcji, przepływu substancji odżywczych, tlenu i hormonów. O wyborze konkretnego preparatu decyduje lekarz w oparciu o wiek pacjenta, głębokość i przyczynę zmarszczek oraz obszar ich występowania.
Idealny implant nie wywołuje reakcji alergicznych i odczynów zapalnych, wypełnia zmarszczkę i pozostaje niewidoczny, nie przesuwa się z miejsca podania, a jego wstrzykiwanie jest łatwe i bezbolesne.
Po zabiegu

W zależności od rodzaju przeprowadzanego zabiegu, najczęściej obserwowanymi reakcjami jest obrzęk, bolesność w miejscu iniekcji, świąd oraz zasinienia. Reakcje te ustępują samoistnie w ciągu kilku dni po zabiegu.
Po zabiegu nie zalecane jest nakładanie makijażu przez 12 godzin. W ciągu dwóch tygodni po zabiegu należy unikać długiego przebywania na słońcu, narażania się na działanie promieni UV, oraz korzystania z sauny i hammamu.
Przeciwwskazania

 • zmiany skórne w miejscu podania preparatu,
 • choroby immunologiczne,
 • terapia immunosupresyjna,
 • ciąża i karmienie piersią,
 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
 • nadwrażliwość na lidokainę lub miejscowe środki znieczulające typu amidowego.JUVAPEN

Nowość w Polsce! Dr Katarzyna Jasiewicz jako pierwszy lekarz medycyny estetycznej w Polsce podaje kwas hialuronowy przy pomocy elektronicznego urządzenia Juvapen, który zwiększa komfort pacjenta podczas iniekcji, ponieważ eliminuje uczucie bólu i nacisku. Zobacz film:Nasze zabiegi możesz wykupić na raty!
Kliknij i zobacz szczegóły:


raty, zmarszczki, consensus, metamorfozy, metamorfoza, katarzyna jasiewicz, odmładzanie,kwas hialuronowy, kwas polimlekowy, botulina, pakiet piękna
Cena zabiegu
od 500 zł
Zabiegi w serii zawierają korzystne rabaty.
Czas zabiegu w minutach
30

Znieczulenie
tak/nie

Chłodzenie po zabiegu
nie

Zdolność do pracy
tak/nie

Ilość zabiegów w serii
1-2

Odstępy
10-18 mies.