YouTube
FaceBook
Metamorfozy
12 422 55 55
E-mail
E-mail
E-mail

Zabiegi

Zabieg

DERMATOLOGIA LECZNICZA

Efekty

O tym, czy wyglądamy na zdrowych, w dużej mierze decyduje stan naszej skóry. Gdy skóra choruje, potrafi przysparzać nam wielu problemów nie tylko estetycznych, ale także dających odbicie w naszym samopoczuciu fizycznym i psychicznym. Zmiany na skórze mogą mieć charakter miejscowy, ale mogą też stanowić odzwierciedlenie problemów z narządami wewnętrznymi.
W Centrum Consensus udzielamy profesjonalnych konsultacji dermatologicznych oraz leczymy skutecznie wiele uciążliwych problemów:

Zabieg

Nadmierna potliwość
Obecnie w medycynie estetycznej najskuteczniejszą metodą w leczeniu nadpotliwości jest zastosowanie toksyny botulinowej. Po wstrzyknięciu niewielkiej dawki blokowana jest stymulacja gruczołów potowych. Zapobiega to wydzielaniu potu. Efekt zabiegu utrzymuje się najczęściej około 8‑10 miesięcy. Kolejna sesja leczenia może być przeprowadzona dopiero gdy wygaśnie efekt poprzedniej.

Proponowane zabiegi: Skóra trądzikowa
Prowadzimy leczenie farmakologiczne i zabiegowe chorych na trądzik młodzieńczy, różowaty i starczy. Połączenie medycyny konwencjonalnej z nowoczesnymi technikami medycyny estetycznej daje długotrwałe i dobre efekty. W zależności od rodzaju problemu wykonujemy zabiegi laserowe, IPL, peelingi fotodynamiczne, peeling laserowy i inne rodzaje peelingów.

Proponowane zabiegi:
  • Laser Nd:YagQ-Swich Spectra
  • IPL PhotodermVasculight
  • Laser Peel
  • Peelingi owocowe i chemiczne
  • Mikrodermabrazja
Skóra atopowa
Zmiany charakteryzujące skórę atopową są różne w zależności od wieku pacjenta. Najczęstszym objawem jest sucha skóra z nawracającymi zmianami wypryskowymi, które z czasem doprowadzają do wyraźnego pogrubienia jej rysunku, czyli lichenizacji. Często towarzyszą temu wtórne nadkażenia, rogowacenie mieszkowe, zapalenie czerwieni wargowej i zmiany zapalne wokół oczu. Do objawów dołącza się uciążliwe swędzenie. W Centrum Medycyny Estetycznej Consensus analizujemy objawy atopowego zapalenia skóry, leczymy je i uczymy właściwej pielęgnacji, która pomaga złagodzić objawy choroby.

Wypadanie włosów
Łysienie może dotyczyć i mężczyzn, i kobiet. Przyczyn może być wiele, ale po ustaleniu diagnozy lekarz może zalecić odpowiednie postępowanie zabiegowe i lecznicze. Poza leczeniem farmakologicznym warto zastosować mezoterapię i biostymulację laserową, aby jeszcze długo nie trzeba było się martwić wyraźną utratą włosów.

Proponowane zabiegi:
  • Mezoterapia igłowa
  • Biostymulacja laserowa
Higiena i pielęgnacja skóry
Udany zabieg to często dopiero połowa sukcesu. O ostatecznym efekcie decyduje prawidłowa pielęgnacja pozabiegowa. Pacjent powinien ściśle stosować się do precyzyjnych zaleceń swojego specjalisty. Centrum Medycyny Estetycznej Consensus oferuje wiele wysokiej jakości preparatów znanych, sprawdzonych firm o ugruntowanej pozycji na rynku. Wybieramy produkty pomagające nam w leczeniu, pielęgnacji i hamowaniu procesów starzenia skóry naszych pacjentów.
W odpowiedzi na Państwa oczekiwania wprowadziliśmy gabinetowe zabiegi kosmetyczne na preparatach znanej marki Collin. Posiadamy wyłączność na linię kosmeceutyków Tebiskin, General Topics.