YouTube
FaceBook
Metamorfozy
12 422 55 55
E-mail
E-mail
E-mail

Zabiegi

Zabieg

Hollywood Peel LASER PEEL - peeling laserowy

Efekty

 • leczy ostudę (melasmę),

 • likwiduje blizny potrądzikowe,

 • wygładza i rozjaśnia skórę,

 • zmniejsza pory,

 • ujędrnia skórę,


Jak działa

Zabieg Hollywood Peel Laser Peel wykonywany jest za pomocą lasera neodymowo-yagowego Q-Switch SPECTRA (Nd-YAG). Jest to jeden z najnowocześniejszych laserów, stosowany z powodzeniem w ośrodkach medycyny estetycznej na całym świecie.

Laser Peel:

Hollywood Peel Laser Peel to innowacyjny zabieg estetyczny, który znacząco poprawia stan skóry dając efekty porównywalne do znacznie bardziej inwazyjnych zabiegów jednak bez dyskomfortu i przerwy w aktywności zawodowej, które powoduje większość zabiegów odmładzania skóry.

Hollywood Peel Laser Peel wykorzystuje fototermiczną stymulację naskórka i skóry właściwej, łagodnie ogrzewając i złuszczając wierzchnią warstwę skóry. Dwustopniowy proces odnawiania skóry daje świetne rezultaty w przypadku poszerzonych porów, aktywnego trądziku, redukcji zmarszczek oraz usuwaniu zmian typu ostudy (Soft Laser Peel). Krótki czas trwania zabiegu, brak konieczności przerywania normalnej aktywności (pacjenci mogą wrócić o swoich zajęć zaraz po zakończeniu zabiegu) oraz spektakularne efekty powodują, że inwestycja w laser Spectra jest niezwykle korzystna.

Hollywood Peel Laser Peel w pierwszej kolejności wykorzystuje tryb Spectra oraz długość fali 1064nm w celu fotobiostymulacji naskórka oraz łagodnego ogrzania i delikatnego złuszczenia wierzchniej warstwy skóry. Następnie przechodzi w tryb Q-switch (nadal operując tą samą długością fali), wywołuj fotomechaniczne mikrouszkodzenia skóry w miejscach gdzie wcześniej został nałożony płyn Spectra Lotion. Dzięki usunięciu zewnętrznej warstwy skóry i martwych komórek znacząco poprawia się tonacja i struktura skóry. Komórki skóry właściwej konieczne w procesie odbudowy (fibroblasty, komórki tuczne, makrofagi) są pobudzone, co skutkuje procesem regeneracji i przebudowy skóry dając w efekcie redukcję zmarszczek lub ewentualnych blizn.

Zabiegi laserem Nd-Yag również bardzo skutecznie usuwają wszelkie przebarwienia skóry oraz znacząco poprawiają wygląd skóry. Stymulowana zabiegami skóra jeszcze przez długi czas (nawet kilka miesięcy po zabiegu) odnawia się i regeneruje, wzrasta ilość i jakość produkowanego kolagenu decydującego o jędrności i naprężeniu skóry. Uzyskane w ten sposób efekty są trwałe – wprawdzie nie jest możliwe zatrzymanie zegara biologicznego, jednak dzięki zabiegom nasza skóra w rzeczywisty sposób młodnieje o kilka lat.

Hollywood Peel Laser Spectra jest skuteczną metodą w leczeniu ostudy (melasmy) – powszechnego, szpecącego problemu wielu kobiet. Wyniki badań potwierdzają bezpieczeństwo i skuteczność laseroterapii łączonej z mikrodermabrazją i leczeniem miejscowym specjalnymi preparatami pielęgnacyjnymi do skóry.

Przed zabiegiem

Wykonanie zabiegu nie wymaga szczególnego przygotowania, jednak lekarz może zlecić wykonanie znieczulenia, aby złagodzić odczucia związane z działaniem lasera.
Zabieg

Zabiegi są całkowicie bezpieczne, bardziej wrażliwi pacjenci mogą odczuwać niewielkie kłucie lub pieczenie. Poddanie się zabiegowi nie wymaga również brania urlopu - po zabiegu jedynym widocznym efektem ubocznym jest zaczerwienienie, które ustępuje w ciągu kilku godzin.
Po zabiegu

Po zabiegu natychmiast można powrócić do codziennej aktywności.
Przeciwwskazania

 • leki fotouczulające,
 • opalona skóra,
 • rozrusznik serca,
 • ciąża,
 • nadwrażliwość na światło,
 • schorzenia bakteryjne i wirusowe w fazie aktywnej,
 • choroby nowotworowe,
 • uszkodzenia skóry w miejscu zabiegu,
 • zbyt duże oczekiwania pacjenta
peeling laserowy Kraków

raty, zmarszczki, consensus, katarzyna jasiewicz, odmładzanie,kwas hialuronowy, kwas polimlekowy, botulina, peeling laserowy


  Nasze zabiegi możesz wykupić na raty!
  Kliknij i zobacz szczegóły:
Cena zabiegu
od 800 zł
Zabiegi w serii zawierają korzystne rabaty.
Czas zabiegu w minutach
60

Znieczulenie
tak/nie

Chłodzenie po zabiegu
nie

Zdolność do pracy
tak

Ilość zabiegów w serii
2-5

Odstępy
4-8 tyg.