YouTube
FaceBook
Metamorfozy
12 422 55 55
E-mail
E-mail
E-mail

Zabiegi

Zabieg

ENDERMOLIFT - LIFT 6 - Cosmecanique LPG

Efekty

 • Ujędrnia skórę twarzy, szyi, dekoltu i biustu,

 • Nadaje skórze gładkość i elastyczność,

 • Przywraca naturalny blask skóry twarzy, szyi, dekoltu i biustu,

 • Likwiduje cienie pod oczami,

 • Likwiduje drobne linie i zmarszczki,

 • Likwiduje podwójny podbródek,

 • Leczy zatrzymywanie wody.


Jak działa

Endermologia jest ekskluzywną technologią do mechanicznej stymulacji komórek.

Stworzona w 1986 przez LPG. Jest w 100% naturalną metodą przeciwstarzeniową i redukującą tkankę tłuszczową
Endermologia ma szereg zastosowań w dziedzinie estetyki twarzy i ciała (Lipomassage i Endermolift). Rezultatem tych zabiegów jest poprawa jakości tkanki, samopoczucia, przeciwdziałanie oznakom starzenia oraz zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.
MOBILIFT- Jedyna technika, która naturalnie stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny oraz produkcję kwasu hialuronowego, aby głęboko odbudować zagęszczenie skóry.

LPG stworzył ENDERMOLIFT ™ z opatentowaną innowacją MPF MOTORYCZNYCH KLAPEK, co pozwala na 3x większą stymulację tkanek.

 • +80% Natural hyaluronic acid
 • +46% Natural elastin
LIFT 6 LPG Cosmecanique jest najnowszym urządzeniem firmy będącej twórczynią cenionych aparatów Endermologie. Aparat wyposażony jest w oprogramowanie uwzględniające typy zabiegów i rodzaje skóry oraz w 3 wymienne głowice, które można sterylizować i regulować siłę ich działania. LIFT 6 LPG oferuje 3 programy przystosowane do różnych typów zabiegów i rodzajów skóry (wrażliwej, zwiotczałej i ze zmarszczkami). Programy te zostały opracowane na podstawie wieloletnich badań, ale układ parametrów każdego programu może być modyfikowany za każdym razem w zależności od indywidualnych potrzeb skóry. W czasie trwania zabiegu istnieje możliwość zmiany rytmiczności danego programu, tj. częstotliwości zasysania i cykliczności powtórzeń. Każdy program posiada 2 rodzaje rytmiczności: system szybkich wibracji przeznaczony do ujędrniania oraz system wolnych wibracji do drenażu.

Aparat oddziałuje na głębokie warstwy skóry. Pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, stymuluje odnowę komórkową, wzmacnia siatkę włókien elastynowych, poprawia cyrkulację krwi i limfy, usprawnia wymianę płynów międzykomórkowych, powoduje lepsze dotlenienie i odżywienie skóry oraz usprawnia usuwanie toksyn. Zabiegi obejmują twarz i szyję lub/i dekolt i biust.

Twarz i szyja:
LIFT 6 stosowany na twarz redukuje niedoskonałości jej zarysu, zmniejsza głębokość zmarszczek i bruzd dając efekt naturalnego liftingu. Zasada działania LIFT 6 LPG polega na połączeniu kilku typów rytmicznej mikropulsacji, mechanicznej pracy głowic oraz odpowiednich metod ich prowadzenia po powierzchni skóry. Już w czasie pierwszego zabiegu rozpoczętego od jednej połowy twarzy widoczna jest przejściowa asymetria - oczywiście wyrównuje ją wykonanie zabiegu na pozostałej powierzchni. Aby efekt liftingu utrzymywał się, konieczne jest wykonywanie serii zabiegów, a następnie raz w miesiącu zabiegu przypominającego.

Dekolt i biust:
Stosowany na biust ujędrnia piersi, poprawia ich wygląd i kształt poprzez uelastycznienie i wzmocnienie wiązadeł podtrzymujących. Przy drobnych piersiach (do miseczki duże C) zapewnia uniesienie linii brodawek piersiowych o około 1-1,5 cm.
Przed zabiegiem

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania.
Zabieg

Aparat LIFT 6 LPG posiada 3 rodzaje wymiennych głowic z klapkami masującymi skórę poprzez jej zasysanie. Proponuje 3 programy przystosowane do różnych typów zabiegów i rodzajów skóry. Zabiegi trwają około pół godziny a ich ilość jest dobierana indywidualnie (od 12 do 16). Efekty zabiegów kumulują się i narastają jeszcze po zakończeniu cyklu zabiegów. Najlepsze efekty przynosi seria kilkunastu zbiegów LIFT 6 LPG w połączeniu z zabiegami mikrodermabrazji i mezoterapii lub w przypadku piersi - Cryoliftu.
Po zabiegu

Zabieg najlepiej łączyć z odpowiednią pielęgnacją, zalecona przez naszego specjalistę. Przepustowość tkanek jest wtedy większa i substancje aktywne zawarte w ampułkach czy kremach są lepiej przyswajane.
Przeciwwskazania

 • ogólne stany zapalne, infekcje, rumień słoneczny, obrzęk,
 • stany zapalne skóry, opryszczka, trądzik zapalny, egzema, bielactwo,
 • leczenie antykoagulantami,
 • operacje plastyczne przebyte w ostatnich 6 miesiącach,
 • botulinotoksyna w ostatnich 4 miesiącach,
 • peeling chemiczny, dermabrazja - gdy utrzymują się jeszcze efekty uboczne tych zabiegów: zaczerwienienie, stan zapalny, łuszczenie, itp.
 • popękane i kruche naczynka.
Cena zabiegu
od 50 zł
Zabiegi w serii zawierają korzystne rabaty.
Czas zabiegu w minutach
40

Znieczulenie
nie

Chłodzenie po zabiegu
nie

Zdolność do pracy
tak

Ilość zabiegów w serii
12-16

Odstępy
2-3 dni