YouTube
FaceBook
Metamorfozy
12 422 55 55
E-mail
E-mail
E-mail

Zabiegi

Zabieg

Korekta warg sromowych

Efekty

Okolice intymne kobiety w miarę upływu czasu oraz porodów zmieniają się. Uczucie zbyt luźnej pochwy może wynikać z budowy anatomicznej, ale jest naczęściej następstwem porodów siłami natury. Jeśli również budowa warg sromowych sprawia pacjentce dyskomfort, może wykonać zabieg korygujący wielkość warg sromowych, zwęzić wejście do pochwy ale również wspomóc rewitalizację okolic intymnych.


Jak działa

Energia fal radiowych ThermiVa odmładza od zewnątrz i wewnątrz wargi sromowe większe i mniejsze, łechtaczkę, przedsionek pochwy, mięśnie i śluzówkę pochwy. Dzięki remodelingowi przeprowadzanemu za pomocą wysokiej temperatury wytwarzanej przez fale radiowe można spowolnić procesy starzenia, a także przyspieszyć regenerację zewnętrznych i wewnętrznych miejsc intymnych.

ThermiVa bez bólu i ryzyka poprawia wygląd zewnętrznych okolic intymnych, zwęża pochwę, poprawia ukrwienie, a przez to nawilżenie i zwiększenie odczuwania orgazmu. Zabieg wykonywany jest ergonomiczną końcówką o średnicy 1 cm. Temperatura 42–45°C powoduje obkurczanie i napinanie włókien kolagenowych oraz stymulację ich produkcji, poprawia ukrwienie i regenerację włókien. • odmłodzenie warg sromowych większych i mniejszych, łechtaczki, przedsionka pochwy,
 • odmłodzenie mięśni i śluzówki pochwy
 • remodeling włokien kolagenowych
 • spowolnienie procesów starzenia
 • przyspieszenie regenerację zewnętrznych i wewnętrznych okolic intymnych
 • poprawa unaczynienia i nawilżenie oraz odczuwania bodźców

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem ma miejsce konsultacja z lekarzem. W celu zakwalifikowania do zabiegu należy mieć aktualne badania cytologiczne i USG.
Zabieg

Korektę warg sromowych w Consensus Med leczymy metodą ThermiVa, w której używa się energii radiofrekwencji do delikatnego podgrzania tkanki, aby pacjentka odzyskała, odświeżyła i ożywiła swoją kobiecość bez dyskomfortu i długiego okresu rekonwalescencji. Opatentowana głowica ThermiVa została zaprojektowana, by leczyć wewnętrzne oraz zewnętrzne defekty kobiecych narządów intymnych.

OSTATNIE BADANIA WYKAZAŁY:

• znaczne zwężenie i nawilżenie pochwy,
• zauważalna poprawa w przypadkach zanikowego zapalenia pochwy, wysiłkowego nietrzymania moczu i dysfunkcji orgzamu,
• zdolność do podjęcia wszystkich dziennych aktywności, w tym czynności seksualnych, już w dniu zabiegu

CO MÓWIĄ PACJENCI...

„Bardzo wygodne i przyjemne leczenie bez absolutnie żadnych komplikacji. Natychmiast zauważyłam, że mój srom zrobił się ciaśniejszy i dużo mniej obwisły. To jak wygląda teraz – zdecydowane WOW!”

Zauważyłam, że jestem bardziej podniecona i mokra, oraz że nie potrzebuję już żadnych lubrykantów. Czuję się zdrowsza i seksowniejsza. Radiofrekwencja zaradziła zarówno moim problemom wewnątrz jak i na zewnątrz pochwy”

Chciałabym podzielić się z wami fascynującymi wynikami mojego pierwszego zabiegu ThermiVa. Mój problem z nietrzymaniem moczu całkowicie zniknął! Zyskałam możliwość kontrolowania wydalania moczu, do czego nie byłam zdolna przez lata!

ThermiVa zostało nagrodzone za najlepsze urządzenie kobiece urządzenie odmładzające!

Nasze zabiegi możesz wykupić na raty!
Kliknij i zobacz szczegóły:


raty, zmarszczki, consensus, metamorfozy, metamorfoza, katarzyna jasiewicz, odmładzanie,kwas hialuronowy, kwas polimlekowy, botulina, pakiet piękna
Po zabiegu

Po zabiegu skóra w okolicy zabiegu może być zaczerwieniona, może pojawić się delikatny obrzęk i uczucie gorąca. Tuż po zabiegu mogą pojawić się łagodne skurcze, które ustępują w ciągu 24 godzin po zabiegu. Po zabiegu pacjentka może wrócić do codziennych czynności i aktywności życiowej.
Przeciwwskazania

 • ciąża
 • wszczepione urządzenia elektryczne
 • stany zapalne skóry 
 • aktywne choroby przenoszone drogą płciową
 • choroby nowotworowe
 • niedawny zabieg w okolicy miejsc intymnych
Cena zabiegu
od 900 zł
Zabiegi w serii zawierają korzystne rabaty.
Czas zabiegu w minutach
30

Znieczulenie
NIE

Chłodzenie po zabiegu
NIE

Zdolność do pracy
TAK

Ilość zabiegów w serii
3

Odstępy
4 tygodnie