YouTube
FaceBook
Metamorfozy
12 422 55 55
E-mail
E-mail
E-mail

Zabiegi

Zabieg

THERMI SMOOTH - napięta i wygładzona skóra wokół oczu i ust

Efekty

  • napina i ujędrnia skórę,

  • usuwa zmarszczki,

  • zwiększa zawartość kolagenu,


Jak działa

THERMI SMOOTH - napinanie i ujędrnianie skóry wokół oczu i ust
Zabieg ThermiSmooth (TermiSmooth) przeprowadzany jest przy użyciu specjalnie zaprojektowanej, niewielkiej głowicy regulowanej termistorem, która precyzyjnie wysyła ciepło na powierzchnię skóry. Na przestrzeni 6-8 tygodni wykonuje się serię delikatnych zabiegów, które pacjenci często porównują do ciepłego masażu.

JAK TO DZIAŁA
Według badań klinicznych kolagen zawarty w skórze kurczy się przy stałej ekspozycji na temperaturę powyżej 40 stopni C. Ponadto udowodniono, że gdy skóra zostaje podgrzana do tego poziomu, uaktywniają się procesy, które stymulują fibroblasty do produkcji nowego kolagenu.


thermi, thermismooth, termi smooth, napinanie skóry, consensus, lifting skóry

Głowica Thermi Smooth zostaje przyłożona do powierzchni skóry, a regulator ThermiRF ustawiany jest na określoną temperaturę (na przykład 42-45 stopni C). Następnie głowica masująca skórę przeciągłymi lub okrężnymi ruchami stopniowo ją podgrzewa. W miarę jak temperatura skóry wzrasta do temperatury docelowej, częstotliwość wysyłanych fal automatycznie dopasowuje się, by zapewnić bezpieczeństwo i precyzję podgrzewania. By osiągnąć cel kliniczny, niewielkie fragmenty skóry poddawane są terapii przez około 5-7 minut.

thermi, thermismooth, napinanie skóry, consensus, lifting skóry


Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu możliwe jest zaczerwienienie i łagodny obrzęk w okolicy poddanej zabiegowi jednak zwykle ustępuje ono w ciągu 2 do 24 godzin po zabiegu.

Po zabiegu wykonanym urządzeniem Thermi Smooth można na ogół powrócić do codziennej aktywności jednak należy unikać gorącej kąpieli oraz przebywania w saunie do momentu ustąpienia zaróżowienia skóry.
Skórę można myć delikatnymi preparatami myjącymi i już po zabiegu można zrobić makijaż.
Skórę należy chronić preparatami z filtrem przeciwsłonecznym SPF 30 lub wyższym jeśli zamierza się przebywać na słońcu, jednak zabieg nie powoduje uwrażliwienia skóry na światło słoneczne.

Pierwszy efekt wygładzenia i napięcia skóry będzie widoczny od razu po zabiegu, i stopniowo będzie narastał przez około 6 miesięcy. Tak długi okres zależny jest od produkcji kolagenu, bowiem szacuje się, że przebudowa skóry po zabiegu trwa do kilku miesięcy. W celu uzyskania jak najlepszych efektów rekomendujemy wykonanie serii 4-8 zabiegów co 1 tydzień.
Przeciwwskazania

  • ciąża i karmienie piersią,
  • wszczepione urządzenia elektryczne
  • stany zapalne skóry lub otwarte rany
  • niewrażliwość na ciepło w okolicy zabiegu
  • choroby nowotworowe.
  • wszczepiony z implant ślimakowy
Cena zabiegu
od 400 zł
Zabiegi w serii zawierają korzystne rabaty.
Czas zabiegu w minutach
30

Znieczulenie
nie

Chłodzenie po zabiegu
tak / nie

Zdolność do pracy
tak

Ilość zabiegów w serii
4-8

Odstępy
1 tydzień