YouTube
FaceBook
Metamorfozy
12 422 55 55
E-mail
E-mail
E-mail

Zabiegi

Zabieg

REDENSITY II - korekta doliny łez i okolicy oka

Efekty

 • redukuje cienie pod oczami,

 • likwiduje „worki” pod oczami,

 • rozświetla i wygładza powierzchnię doliny łez,

 • nawilża i regeneruje skórę,


 • Hit na cienie pod oczami i dolinę łez!

  Jak działa

  redensity, usuwanie zmarszczek, worki pod oczami, zabieg pod oczy, consensus, metamorfozy, metamorfoza, katarzyna jasiewicz
  Efekt widoczny po jednym zabiegu REDENSITY II w połączeniu z toksyną botulinową


  Redensity II  w sposób bezpieczny i skuteczny wypełnia zapadnięcia pod oczami. Preparat nie powoduje nacisku na tkanki, dzięki czemu nie pojawiają się obrzęki, a jego wyjątkowość polega na tym, iż żel nie pęcznieje od razu, ale stopniowo i kontrolowanie pochłania wodę, w związku z czym nie ma problemu powstawania nierówności i grudek.

  Redensity II to połączenie kwasu hialuronowego z wyjątkowymi składnikami, które odmładzają okolicę oka.
  • Kwas hialuronowy – wypełnia okolicę oczodołu oraz przykrywa cienie pod oczami, nawilża,
  • Antyoksydanty – dezaktywują wolne rodniki i spowalniają starzenie się tkanek,
  • Aminokwasy – zwiększają namnażanie nowych włókien kolagenu i elastyny,  Redensity II to innowacyjny preparat na bazie żelu składający się z usieciowanego kwasu hialuronowego przeznaczonego do leczenia okolicy oka, który zapewnia naturalny i długoterminowy rezultat. Preparat wypełnia obszar oczodołu, między innymi dolinę łez, niewielkie worki pod oczami, redukuje cienie, a ponadto posiada działanie nawilżające, antyoksydacyjne, regeneracyjne – dzięki kompleksowi aminokwasów, oraz właściwości pobudzające proces przebudowy skóry – powoduje namnażanie włókien kolagenowych.

  Redensity II pobudza procesy przebudowy skóry, posiada także działanie antyoksydacyjne, zawiera witaminę B6, cynk, miedź i minerały. Stosowany jest również do likwidacji cieni powstających w skutek zapadnięcia tkanek podporowych okolicy oczu.

  Redensity II został zaprojektowany w laboratorium medycznym. Preparat był testowany w Szwajcarii oraz Francji i jest całkowicie bezpieczny. Podczas dziewięcioletnich badań wykazano, iż 100% pacjentów było usatysfakcjonowanych z działania wypełniacza Redensity II. Preparat zawiera lidokainę, która wraz z powierzchownym znieczuleniem skóry, powoduje iż zabieg jest w zupełności bezbolesny.
  Przed zabiegiem

  Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania. Podanie znieczulenia nie jest konieczne, ponieważ preparat zawieraj lidokainę - środek znieczulający.
  Preparaty z kwasem hialuronowym nie powinny być stosowane jednocześnie z leczeniem laserowym, głębokim peelingiem chemicznym lub dermabrazją.
  Zabieg

  Zabieg wykonuje doświadczony i przeszkolony lekarz, co zapewnia precyzję i bezpieczeństwo jego wykonania. Zabieg wykonujemy jednorazowo, a efekt utrzymuję się ok. 12 miesięcy.
  Po zabiegu

  Efekt zabiegu to wyrównana, wygładzona i rozświetlona powierzchnia oka.

  W zależności od rodzaju przeprowadzanego zabiegu, najczęściej obserwowanymi reakcjami jest delikatny obrzęk, bolesność w miejscu iniekcji, świąd oraz zasinienia. Reakcje te ustępują samoistnie w ciągu kilku dni po zabiegu.
  Po zabiegu nie zalecane jest nakładanie makijażu przez 12 godzin. W ciągu dwóch tygodni po zabiegu należy unikać długiego przebywania na słońcu, narażania się na działanie promieni UV, przebywania w temperaturze poniżej 0°C oraz korzystania z sauny i hammamu.
  Przeciwwskazania

  - Infekcje skórne w miejscu zabiegowym
  - Uczulenie na preparat – kwas hialuronowy
  - Ciąża okres karmienia piersią
  - Tendencja do powstawania bliznowców
  - Niewyrównana cukrzyca


  Nasze zabiegi możesz wykupić na raty!
  Kliknij i zobacz szczegóły:


  zabiegi na raty, usuwanie zmarszczek kraków, metamorfozy kraków, cienie pod oczami, redensity, consensus, metamorfozy, katarzyna jasiewicz, odmładzanie,kwas hialuronowy
  Cena zabiegu
  od 1050 zł
  Zabiegi w serii zawierają korzystne rabaty.
  Czas zabiegu w minutach
  30

  Znieczulenie
  nie

  Chłodzenie po zabiegu
  nie

  Zdolność do pracy
  tak

  Ilość zabiegów w serii
  1

  Odstępy
  12 miesięcy