YouTube
FaceBook
Metamorfozy
12 422 55 55
E-mail
E-mail
E-mail

Zabiegi

Zabieg

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Efekty

 • usuwa rozstępy

 • likwiduje cellulit

 • ogranicza wypadanie włosów

 • likwiduje wiotkość skóry

 • likwiduje płytkie zmarszczki.


WYBIERZ NAJLEPSZĄ MEZOTERAPIĘ DLA TWOJEJ SKÓRY!
Mezoterapia manualna lub z użyciem najnowocześniejszego pistoletu - Ty wybierasz!Jak działa

Mezoterapia jest od lat wykorzystywana w medycynie. Polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio w skórę, co gwarantuje szybkie i widoczne efekty. Najczęstszymi składnikami koktajli są kwasy rybonukleinowe, aminokwasy, witaminy, minerały i tzw. substancje aktywne, których ilość i rodzaj są indywidualnie dobierane:

MEZOTERAPIA TWARZY, SZYI i DEKOLTU

Restylane Skinboosters
Produkty tej linii reprezentują nową klasę stabilizowanego kwasu hialuronowego technologii. Preparaty są dedykowane odbudowie i rewitalizacji skóry całego ciała, szczególnie miejsc mających opinię "trudnych do poprawy", takich jak: skóra wokół oczu, okolice ust i czerwieni wargowej, skóra szyi i dekoltu, oraz grzbietów dłoni. Restylane Skinboosters gwarantujące nawilżenie od wewnątrz. Produkty zawierają długo utrzymujący się w skórze kwas hialuronowy, który podany w głąb skóry wiąże wodę i zapewnia długotrwałe nawilżenie skóry.

CytoCare S-Line
To niezwykle silna antyoksydacyjna i nawilżająca formuła dająca skórze natychmiastowy efekt rozświetlenia, przywracająca naturalną równowagę fizjologiczną - CZYTAJ WIĘCEJ...


NCTF 135® HA
Formuła tego czystego biologicznie roztworu oparta jest na 5 grupach związków biologicznie czynnych:
 • witaminach,
 • aminokwasach,
 • minerałach,
 • koenzymach,
 • kwasach nukleinowych.

Dzięki naturze swych składników, produkt ten stymuluje różne biologiczne procesy metaboliczne skóry, procesy odnowy skóry dojrzałej jak również naprawę tkanki skórnej po urazach.
NCTF zapewnia prawdziwą odnowę tkanki skórnej, gdyż jego formuła została tak stworzona, by wspomagać różne reakcje biochemiczne związanych z powstawaniem architektury skóry, bądź poprzez suplementację, bądź poprzez komplementację:

witamin zapewniających aktywność anty-niedoborową
 • witamina A wpływa na giętkość skóry poprzez regulację wzrostu komórek naskórka. Poprzez wpływ na proces keratynizacji, pomaga w zabliźnianiu i częściowo zapobiega wiotczeniu skóry właściwej związanej ze starzeniem skóry.
 • witamina E jest anty-oksydantem ze względu na swe właściwości anty-rodnikowe; utrzymuje ona integralność tkanki zapobiegając tworzeniu toksycznych rodników
 • witamina C umożliwia stymulację syntezy kolagenu i hamuje syntezę melaniny
 • witamina D jest niezbędna przy syntezie wapnia poprzez bezpośrednie oddziaływanie na metabolizm fosfo-wapniowy
 • witamina B wraz ze swą podgrupą witamin są niezbędne do prawidłowej równowagi biologicznej skóry
 • witamina K bierze udział w złożonym procesie krzepnięcia krwi (w przeciwieństwie do niej- anty-witaminy K są anty-koagulantami). Na poziomie skóry, witamina K odgrywa ważną rolę w regulacji procesu mikrokrążenia jednakże bez bezpośredniej interwencji w jego hemodynamikę
aminokwasów umożliwiających lepszą konstrukcję białkową
 • Specyficzne uzupełnianie ilości aminokwasów ma na celu odnowę, także naprawę tkanki, której białkowa struktura została mniej lub bardziej uszkodzona działaniem określonych czynników biologicznych lub spowodowana nieuniknionym procesem starzenia się skóry.
minerałów gwarantujących jonową równowagę środowiska
Żywa materia zbudowana jest z substancji mineralnych i substancji organicznych. Substancje mineralne zawierają:
 • wodę stanowiącą 65-70% ciężaru ciała człowieka
 • składniki mineralne stanowiące 2-3% ciężaru ciała człowieka
Najważniejsze minerały są obecne w postaci soli: sodu (Na), potasu (K), wapnia (Ca), magnezu (Mg), zawierają też oligo-elementy.
Ich zasadniczą rolą jest udział w regulacji licznych funkcji komórkowych (w stanie jonowym Na+, K+, Ca++, Mg++).
Uzupełnienie poziomu soli mineralnych w organizmie jest związane ze stymulacją licznych procesów komórkowych, a w konsekwencji z poprawą różnych biologicznych procesów metabolicznych. Dotyczy to zwłaszcza tkanki skórnej, gdy metabolizm skórny jest ponownie aktywowany drogą bezpośredniej aplikacji in situ.

koenzymów aktywujących reakcje biochemiczne
 • Bezpośrednie wprowadzenie koenzymów do tkanki skórnej wspomaga reakcje biochemiczne na tym poziomie i zwiększa szybkość rekonstrukcji tkanki.
kwasów nukleinowych stymulujących syntezę białek
 • Z punktu widzenia ich funkcji, która jest bardzo złożona, można powiedzieć, że kwasy nukleinowe są nośnikiem informacji umożliwiającej sterowanie i regulację syntezy białek. W ten sposób uzupełnianie ilości kwasów nukleinowych drogą skórną pozwala na stymulację powstawania najważniejszych białek skóry a tym samym jej odnowę.

Fakt, że NCTF jest podawane w postaci czystego roztworu, pozwala na bezpośrednie wykorzystanie in situ, co zapewnia doskonałą biodostępność produktu.

Krzemionka organiczna
Znana jest z właściwości regenerujących tkankę łączną. Wchodzi w skład elastyny, kolagenu i glikoprotein strukturalnych. Na poziomie tkankowym indukuje proliferację fibroblastów i sprzyja regeneracji włókien kolagenowych.

Kwas hialuronowy
Należy do substancji wypełniających przestrzeń międzykomórkową skóry. Wyjątkowe cechy kwasu hialuronowego wynikają z jego wysokiej masy cząsteczkowej oraz dużej objętości. Przeplatające się łańcuchy kwasu hialuronowego wypełniają przestrzenie między włóknami kolagenowymi, zatrzymując wodę, działają jak „molekularna gąbka”.

MEZOTERAPIA CIAŁA - CELLULIT / BLIZNY / ROZSTĘPY

CelluCare

CelluCare zawiera mieszankę kwasu hialuronowego, kofeiny oraz pierwiastków śladowych Co-Mn-Zn, która skutecznie rozbija zbity cellulit, aktywizuje spalanie tłuszczu, redukuje zapasy tłuszczu, nasila mikrocyrkulację oraz drenaż, poprawia wygląd zewnętrzny tkanki skórnej. Rezultaty zastosowania CelluCare są widoczne gołym okiem, wyraźnie eliminuje obszary składowania tłuszczu, co poprawia zarys sylwetki. Pacjenci odczuwają intensywny efekt wygładzenia, a „skórka pomarańczowa” w widoczny sposób znika.

SPECYFIKACJA CELLUCARE:

Rozbicie zbitego cellulitu
Dzięki wykorzystaniu kwasu hialuronowego hydrolizującego błony komórkowe, następuje uwolnienie adipocytów odpowiedzialnych za pojawianie się grudek tłuszczu w tkankach. Tłuszcz zostaje uwolniony.

Aktywizacja spalania tłuszczu, redukcja zapasów tłuszczu
Zawierający składnik spalający tłuszcz, CelluCare® stymuluje redukcję tłuszczów i przekształca je w źródło energii. Ponadto, pierwiastki śladowe maksymalizują aktywność odpowiednich enzymów.

Nasilenie mikrocyrkulacji oraz drenażu
Kofeina pobudza mikrocyrkulację skórną, przyczyniając się tym samym do eliminacji rozłożonych kwasów tłuszczowych.

Poprawa wyglądu zewnętrznego tkanki skórnej
Nawilżające właściwości kwasu hialuronowego nadają skórze miękkość i gładkość. Pierwiastki śladowe pobudzają komórki i bardziej wzmacniają skórę. Kwas hialuronowy dodatkowo kondycjonuje i wygładza skórę.


Conjonctyl

Conjonctyl® jest sterylnym roztworem zawierającym krzem o właściwościach krzemu organicznego. Jest on połączony z salicylanami dzięki czemu nie ulega polikondensacji.

Conjonctyl® jest preparatem medycznym z nowym zastosowaniem: wypełnianie skórnych nierówności (lwie zmarszczki, kurze łapki) i blizn poprzez skórne ostrzyknięcia. Podczas wstrzyknięcia w głąb skóry, następuje zniszczenie wiązań hydrogenowych i rozpad cząsteczki na dwie części. Analgetyczne właściwości salicylanów pozwalają na ograniczenie bólu wywołanego wkłuciem. Uwolnienie silanolu in situ potęguje jego działanie w reorganizacji skóry.

Związki organiczne krzemu, silanole umożliwiają skuteczniejszą ochronę przed środowiskiem zewnętrznym oraz procesami starzenia się skóry poprzez stymulację regeneracji komórek naskórka i skóry właściwej oraz zapobieganie destrukcji makromolekuł, elastyny, kolagenu, proteoglikanów.

Zastosowanie silanoli w kosmetyce jest bardzo szerokie: działanie ochronne, regenerujące, nawilżające. Pochodne te są nietoksyczne , nie uczulające, bardzo dobrze tolerowane przez skórę. Injekcje silanoli u osób młodych zwalniają proces starzenia się skóry. Dodatkowo zabiegi można łączyć z injekcjami kolagenu lub preparatów komórkowych, stanowiąc terapię zarówno prewencyjną jak i leczniczą.

MEZOTERAPIA OWŁOSIONEJ SKÓRY GŁOWY

Hair Care

Minoksydyl
Znajduje wiele zastosowań w mezoterapii (łysienie androgenowe daje zadowalające rezultaty). Najlepiej jeżeli terapia zostaje podjęta zanim mieszki włosowe nie wejdą w stadium całkowitej atrofii. Minoksydyl wykazuje silne i długotrwałe działanie naczyniorozkurczowe. Stwierdzono również jego bezpośredni wpływ na mieszki włosowe i keratynocyty. Stymuluje wzrost syntezy glikozaminoglikanów i przyłączanie cysteiny do mieszków włosowych co powoduje wydłużenie anagenu (okresu wzrostu włosa). Działanie farmakologiczne jest odwracalne po zakończeniu terapii. Następuje uaktywnienie procesu łysienia. Dlatego leczenie mezoterapią łysienia androgenowego wymaga regularnej kontynuacji. Takie zastosowanie minoksydylu w mezoterapii może być uzupełnione w domu przez pacjenta codzienną miejscową aplikacją żelu z kofeiną.

Dekspantenol
Jest to kwas organiczny, produkt redukcji kwasu pantotenowego (witamina B5). Znaczenie fizjologiczne witaminy B5 polega na tym, że jest ona składnikiem CoA. Koenzym A wpływa na regenerację i odżywianie struktury włosa.

Przed zabiegiem

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania. Bezpośrednio przed zabiegiem podawane jest znieczulenie łagodzące ból.
Zabieg

Zabieg może być bolesny u osób szczególnie wrażliwych, ale lekarz z odpowiednim doświadczeniem, którego znajdą Państwo w Consensus med, potrafi ograniczyć jego uciążliwość.
Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić obrzęk i rumień. Powikłania zdarzają się niezmiernie rzadko i występują wyjątkowo jako niewielkie siniaki, ustępujące samoistnie po kilku dniac
Przeciwwskazania

 • stany zapalne skóry,
 • uczulenie na podawane składniki,
 • nietolerancja igieł.


Nasze zabiegi możesz wykupić na raty!
Kliknij i zobacz szczegóły:


raty, zmarszczki, consensus, metamorfozy, metamorfoza, katarzyna jasiewicz, odmładzanie,kwas hialuronowy, kwas polimlekowy, botulina, pakiet piękna
Cena zabiegu
od 300 zł
Zabiegi w serii zawierają korzystne rabaty.
Czas zabiegu w minutach
30

Znieczulenie
tak

Chłodzenie po zabiegu
nie

Zdolność do pracy
tak/nie

Ilość zabiegów w serii
3-5

Odstępy
1-4 tyg