YouTube
FaceBook
Metamorfozy
12 422 55 55
E-mail
E-mail
E-mail

Zabiegi

Zabieg

PEELINGI DERMATOLOGICZNE

Efekty

 • oczyszczają, wygładzają, rozświetlają, odmładzają

 • zmniejszają rogowacenie

 • likwidują blizny potrądzikowe

 • likwidują przebarwienia

 • likwidują zmarszczki 

 • poprawiają ukrwienie i koloryt skóry

  Rodzaj peelingu oraz częstotliwość terapii zostaną dobrane przed lekarza dermatologa indywidualnie do potrzeb skóry Pacjenta.


Jak działa

Peelingi chemiczne ENERPEEL® stosowane w Consensus med to produkty medyczne, opracowane w laboratoriach włoskiej firmy General Topics. Ze względu na zastosowaną w nich technologię, są nowoczesnym rozwiązanie w zabiegach złuszczania chemicznego, stosowanych w dermatologii i medycynie estetycznej.

Peelingi ENERPEEL® charakteryzują się:


 • WYSOKĄ SKUTECZNOŚCIĄ PRZY JEDNOCZESNYM MAŁYM PODRAŻNIENIU SKÓRY
 • GWARANCJĄ JEDNOLITEJ ODNOWY NASKÓRKA
 • RÓWNOMIERNYM I KONTROLOWANYM PRZENIKANIEM W GŁĄB SKÓRY
 • WYSOKIM STOPNIEM BEZPIECZEŃSTWA STOSOWANIA
 • INNOWACYJNĄ I CHRONIONĄ PATENTEM TECHNOLOGIĄ
 • STERYLNYM OPAKOWANIEM ZAPEWNIAJĄCYM HIGIENĘ STOSOWANIA.


 • Peelingi medyczne ENERPEEL® służą poprawie wyglądu i kondycji skóry (rewitalizacja, wygładzanie zmarszczek, eliminacja przebarwień i blizn np. potrądzikowych) jak i działają na skóry z problemami dermatologicznymi (łojotok, trądzik pospolity, trądzik różowaty, ostuda, rogowacenie słoneczne).


  Zobacz, jak działa technologia ENERPEEL®

peelingi chemichne, peelingi medyczne, enerpeel, peelingi kraków

Peelingi owocowe i chemiczne stanowią skuteczny i popularny sposób minimalizowania defektów kosmetycznych oraz walkę ze starzeniem się skóry. Są zabiegami złuszczającymi naskórek, dzięki czemu pobudzają odnowę komórkową, rozjaśniają, nawilżają i wygładzają skórę.Do każdego rodzaju skóry, w zależności od problemu,dobierany jest odpowiedni rodzaj peelingu:


PEELING MIGDAŁOWY- delikatny peeling dermatologiczny, wykorzystujący kwas migdałowy, pozyskiwany z hydrolizy gorzkich migdałów. Polecany dla osób o skórach nietolerujących innych kwasów owocowych. Łagodny ale niezwykle skuteczny. Reguluje sebum, aktywuje regenerację komórkową, usuwa przebarwienia pozapalne, rozjaśnia przebarwienia posłoneczne, działa bakteriostatycznie więc jest pomocny w leczeniu trądziku. Zabiegi z wykorzystaniem tego kwasu można wykonywać przez cały rok.
ZASTOSOWANIE: terapia trądziku różowatego, wygładzenie skóry, poprawa jej wyglądu i wyrównanie kolorytu, działanie rewitalizujące i bakteriobójcze.


PEELING SALICYLOWY 30% - medyczny peeling, na bazie 30% kwasu salicylowego. Innowacyjna formuła pozwala na intensyfikację procesu eksfoliacji, przy jednoczesnej redukcji podrażnień. 
ZASTOSOWANIE: w łagodnym i umiarkowanym trądziku zaskórnikowym i zapalnym, polecany osobom z cerą zanieczyszczoną, trądzikową, zaskórnikową i tłustą.
Efekty:
- oczyszcza gruczoły łojowe z zaskórników i zapobiega tworzeniu się wyprysków
- przyspiesza proces gojenia ognis zapalnych (np. zmiany tradzikowe) i podrażnień
- zmniejsza przebarwienia posłoneczne i pozapalne
- zmniejsza płytkie blizny potradzikowePEELING GLIKOLOWY  - peeling dermatologiczny przeznaczony do skutecznej walki z procesami starzenia się skóry. Posiada właściwości odmładzające, wygładzające i odświeżające skórę. Wygładza drobne i średnie zmarszczki. Wyrównuje niedoskonałości skóry, zwęża pory. Poprawia elastyczność skóry. Dodaje jej blasku. Idealny do skóry palaczy. Zawiera czynniki złuszczające (kwas glikolowy), depigmentujace (kwas kojowy), łagodzące podrażnienia (ekstrakt z morwy białej) oraz witaminy A C E, które optymalizują działanie peelingu.
ZASTOSOWANIE: Zmarszczki płytkie typowe dla fotostarzenia lekkiego, poprawa napięcia skóry, terapia ostudy powierzchniowej i plam soczewicowatych o lekkim nasileniu.


PEELING TCA (trójchlorooctowy) - przeznaczony do bezpiecznego peelingu naskórka bez naruszenia struktury skóry właściwej. Występuje w różnych stężeniach. Usuwa rogowatą warstwę naskórka aż do procesu złuszczenia i odnowy komórek. Tuż po zabiegu skóra nabiera bladawego koloru, po paru godzinach staje się czerwona, a następnie rozjaśnia się. Złuszczanie rozpoczyna się w 3-4 dobie, a kończy 7-8 dnia.
ZASTOSOWANIE: Ujednolicenie kolorytu skóry przy hiperpigmentacjach, umiarkowanym rogowaceniu słonecznym, ostudzie i nasilonych plamach soczewicowatych, wyrównanie struktury powierzchni skóry w przypadku blizn potrądzikowych średniogłębokich, działanie przeciwzmarszczkowe przy zaawansowanym fotostarzeniu, rozstępy w fazie białej.


PEELING TCA STRONG - 40% kwas trójchlorooctowy - mocny peeling stosowany do wygładzenia głębokich zmarszczek, wygładzenia skóry charakteryzującej się głębokimi bliznami potrądzikowymi.

ZASTOSOWANIE: Wygładzenie głębokich zmarszczek, wygładzenie skóry charakteryzującej się głębokimi bliznami potrądzikowymi, zastosowanie przy zaawansowanym rogowaceniu słonecznym, plamach soczewicowatych o ciężkim nasileniu, ostudzie mieszanej.


PEELING JR z kwasem salicylowym, mlekowym i rezorcyną - peeling dermatologiczny, który złuszcza skórę, działa przeciwzapalnie przy trądziku i wygładza zmarszczki. Składniki wchodzące w skład działają kompleksowo na złuszczenie nadmiaru zrogowaciałego naskórka oraz jego odnowę. 
ZASTOSOWANIE: Wygładzenie średniogłębokich i głębokich zmarszczek, wyrównanie kolorytu skóry, przeciwdziałanie lekkiemu i umiarkowanemu rogowaceniu słonecznemu, terapia ostudy powierzchniowej i plam soczewicowatych o lekkim nasileniu, w terapii trądziku działanie przeciwzapalne i ograniczające łojotok.Przed zabiegiem

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania
Zabieg

Każdy zestaw ENERPEEL jest zaopatrzony w komplet narzędzi niezbędnych do wykonania zabiegu, a końcówka w postaci miękkiego pędzelka pozwala na precyzyjną i bezpieczną aplikację.
Po zabiegu

Po zastosowaniu peelingów bezwględnie należy chronić twarz przed słońcem preparatami o wysokich filtrach SPF 50 +
Przeciwwskazania

 • ciąża
 • okres karmienia piersią
 • infekcja (opryszczka)
 • skłonność do bliznowacenia
 • reakcje alergiczne na składniki peelingu
 • przyjmowanie isotretynoiny (zabieg można wykonać ok.6 m-cy po zakończeniu terapii)
peeling migdałowy Kraków, peeling glikolowy Kraków, peeling TCA Kraków, peeling TR Kraków, peelingi dermatologiczne Kraków
Cena zabiegu
od 220 zł
Zabiegi w serii zawierają korzystne rabaty.
Czas zabiegu w minutach
30

Znieczulenie
nie

Chłodzenie po zabiegu
nie

Zdolność do pracy
tak/nie

Ilość zabiegów w serii
1-3

Odstępy
2-4 tyg.