YouTube
FaceBook
Metamorfozy
12 422 55 55
E-mail
E-mail
E-mail

Ginekologia estetyczna

Opis problemu


Poród oraz naturalne procesy starzenia powodują zmiany, które mogą mieć wpływ na kobiece dobre samopoczucie. Szczególnie ciężkie lub mnogie porody mogą powodować rozciągnięcie pochwy. Efekty menopauzy również mogą być przyczyną fizycznych i funkcjonalnych zmian, takich jak nadmierna suchość. Obie dolegliwości mogą odebrać zarówno kobiecie jak i jej partnerowi poczucie samozadowolenia i szczęścia. W Consensus Med proponujemy zabiegi poprawiające estetykę narządów kobiecych: poprawę wyglądu warg sromowych, zwężenie pochwy, poprawa nawilżenia pochwy, większy komfort współżycia, leczenie pierwszego stopnia wysiłkowego nietrzymania moczu.

Efekty


  • poprawa estetyki narządów kobiecych
  • zwężenie pochwy
  • poprawa nawilżenia miejsc intymnych
  • komfort współżycia
  • regeneracja waginy
  • remodelowanie kolagenu tkanek miejsc intymnych
Ginekologia estetyczna Kraków Ginekologia estetyczna Kraków Ginekologia estetyczna Kraków Ginekologia estetyczna Kraków

Zabiegi


Estetyka narządów kobiecych - ThermiVa
Metoda ThermiVa to nieinwazyjny zabieg głębokiej regeneracji waginy w środku i na zewnątrz. Urządzenie, wykorzystujące energię radiofrekwencji do delikatnego podgrzania tkanki, w taki sposób, aby uzyskać remodelowanie kolagenu. Efektem tego jest obkurczenie i zmniejszenie tkanek czyli odzyskanie, odświeżenie i ożywienie kobiecości bez dyskomfortu i okresu rekonwalescencji. Opatentowana głowica ThermiVa została zaprojektowana, by leczyć wewnętrzne oraz zewnętrzne defekty kobiecych narządów intymnych. Do pochwy wprowadzana jest ciepła, ergonomiczna końcówka, o średnicy zaledwie jednego centymetra. Już 42 - 45°C wystarczy, by obkurczać, napinać i porządkować włókna kolagenowe oraz stymulować ich produkcję. Badania wykazują znaczne zwężenie i nawilżenie pochwy, zauważalną poprawę w przypadkach zanikowego zapalenia pochwy, wysiłkowego nietrzymania moczu i dysfunkcji orgazmu, a także zdolność do podjęcia wszystkich dziennych aktywności, w tym czynności seksualnych, już w dniu zabiegu. Przed zabiegiem ma miejsce konsultacja z lekarzem. W celu zakwalifikowania do zabiegu należy mieć aktualne badania cytologiczne i USG.

Cennik


Estetyka narządów kobiecych -ThermiVa
 
od 1500-2200 zł

FAQ


Czym jest ginekologia estetyczna?
Ginekologia estetyczna to specjalizacja medyczna, która zajmuje się estetyką narządów rodnych kobiety -  plastyką pochwy, sromu czy punktu G. W leczeniu <b>ThermiVa </b>używa się energii radiofrekwencji do delikatnego podgrzania tkanki, w taki sposób, by kobieta mogła odzyskać, odświeżyć i ożywić swoją kobiecość bez dyskomfortu i okresu rekonwalescencji. Opatentowana głowica ThermiVa została zaprojektowana, by leczyć wewnętrzne oraz zewnętrzne defekty kobiecych narządów intymnych.

Czy istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu z zakresu ginekologii estetycznej?
Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej są bezpieczne i pozwalają uzyskać pożądany efekt. Istnieje jednak kilka przeciwwskazań, które uniemożliwiają jego wykonanie. Poinformuj lekarza, jeśli: • jesteś w ciąży lub w okresie karmienia piersią; • posiadasz wszczepione urządzenia elektryczne; • masz stany zapalne skóry lub otwarte rany; • cierpisz z powodu aktywnych chorób przenoszonych drogą płciową; • stwierdzono chorobę nowotworą; • poddałaś się w ostatnim czasie zabiegowi w okolicy pochwy.
Zalecenia przed zabiegiem
Przed zabiegiem ma miejsce konsultacja z lekarzem. Aby zakwalifikować się do zabiegu należy przynieść ze sobą aktualne badania cytologiczne i USG.
Zalecenia po zabiegu
Po zabiegu skóra w okolicy zabiegu może być zaczerwieniona. Dodatkowo, może pojawić się delikatny obrzęk i uczucie gorąca. Objawy te ustępują zazwyczaj po około godzinie od zabiegu, a pacjentka może wrócić do normalnego trybu życia. W niektórych przypadkach, mogą pojawić się łagodne skurcze, które ustępują w ciągu 24 godzin po zabiegu.
Szybki kontakt
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce się odezwiemy.
Imię i nazwisko:
Mój numer telefonu:
Adres e-mail:
Interesuje mnie zabieg: