YouTube
FaceBook
Metamorfozy
12 422 55 55
E-mail
E-mail
E-mail

Zabiegi

Zabieg

I-LIPO - odchudzanie laserowe

Efekty

 • modelowanie sylwetki,

 • redukcja tkanki tłuszczowej,

 • natychmiastowa utrata centymetrów w obwodzie.

Tyjesz i chudniesz nierównomiernie? Mimo stosowania diety i ćwiczeń uporczywy tłuszcz wciąż nie chce zniknąć? Uda i brzuch zaburzają proporcje Twojej sylwetki?

Jeśli tak, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Dzięki i-lipo, innowacyjnej technologii zimnego lasera, zmniejszającej zawartość i objętość komórek tłuszczowych, teraz możesz dowolnie modelować swoje ciało i sam wybrać miejsce, które chcesz odchudzić.

odchudzanie, laserowe odchudzanie,i lipo, consensus, metamorfozy, metamorfoza, katarzyna jasiewicz
 
*Rezultaty są zauważalne bezpośrednio po zabiegu, natomiast trały i widoczny efekt uzyskamy stosując zabiegi i-lipo w połączeniu z niskokaloryczną dietą i regularną aktywnością fizyczną. Rekomendujemy kurację składającą się z 8 zabiegów przez 4 tygodnie, 2 zabiegi w tygodniu, w połączeniu z drenażem ciała wykonanym masażem podciśnieniowym Icoone.

Jak działa


Zobacz film z zabiegu I-lipo w Consensus medI-lipo to innowacyjna technologia laserowa wykorzystywana do bezinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Sprzyja także efektywnemu modelowaniu sylwetki. I-lipo jest szczególnie polecane osobom, które chciałyby zmniejszyć obwód niektórych części ciała, ale obawiają się korzystania z inwazyjnych technik medycyny estetycznej. Metoda i-lipo jest nieinwazyjna, kompletnie bezbolesna oraz nie wymagająca w ogóle rekonwalescencji.
Przed zabiegiem

Przed zabiegiem obszar, w którym ma dojść do redukcji tkanki tłuszczowej, jest dokładnie mierzony w trzech obwodach, każdy w odstępie ok. 4cm. Tuż po zabiegu pomiary są wykonywane w tych samych miejscach, dla uzyskania wiarygodnego wyniku. Pacjent uzyskuje utratę centymetrów po każdym zabiegu w serii. Średnio, po jednej sesji jest to 5cm na trzech poziomach pomiaru. Maksymalna wartość, jaką uzyskano podczas badań przeprowadzonych na grupie 100 pacjentów to w sumie 12.5cm, z trzech mierzonych obszarów.
Zabieg

laser ilipo,i lipo, odchudzanie, consensus, metamorfozy, metamorfoza, katarzyna jasiewicz,
Działanie urządzenia i-lipo opiera się na emisji światła o długości 650-660nm (tzw. zimny laser). Dzięki odpowiednio dobranemu zakresowi, światło wnika wgłąb skóry i dociera do komórek tłuszczowych. Tutaj dochodzi w nich do naturalnej reakcji, tj. rozpadu trójglicerydów na glicerol oraz kwasy tłuszczowe, czyli tzw. metabolity. Następnie metabolity są transportowane przez układ limfatyczny, wreszcie przetwarzane w energię.
Warto podkreślić, że zimny laser działa jedynie na komórki tłuszczowe, zatem i-lipo nie uszkadza pozostałych naczyń czy tkanek, ponadto nie eliminuje zupełnie komórek tłuszczowych, a jedynie obniża ich objętość. Można to porównać do procesu zamiany winogrona w rodzynkę – grono po prostu traci swój rozmiar.

Polecamy wykonanie serii minimum 6 zabiegów w odstępach co 2 dni. Na ciele nie zostawia żadnych śladów, a trwa zaledwie 20 minut. Można więc wykonać ten zabieg w czasie przerwy na lunch.
Po wykonaniu pomiarów, na obszar poddawany zabiegowi odchudzającemu, przykładane są cztery głowice emitujące światło lasera, które powoduje rozpad trójglicerydów. W okolicy węzłów chłonnych zlokalizowanych najbliżej miejsca zabiegu, umieszcza się małe głowice, stymulujące układ limfatyczny, a tym samym usprawniające transport metabolitów, zamienianych później w energię.
Po 10 minutach głowice laserowe przekładane są na drugą stronę obszaru odchudzanego, np. brzucha, na kolejne 10 minut. Po tym czasie, wymiary ponownie zostaną skontrolowane, z zachowaniem szczególnej ostrożności tak, aby były wykonane dokładnie w tych samych miejscach, co przed zabiegiem. Dzięki temu efekty są wiarygodne.

W Consensus med w ramach zabiegu łączonego z Icoone wykonujemy również 20 minutowy drenaż ciała masażem podciśnieniowym, w celu usprawnienia przepływu limfy i podtrzymania efektu zabiegu laserem i-lipo.

Bezpośrednio po zabiegu zalecamy 30-minutowy wysiłek fizyczny - energiczny spacer lub ćwiczenia na siłowni. Dzięki temu spalimy uwolnioną energię i utracimy nie tylko zbędne centymetry, ale także niechciane kilogramy.
Po zabiegu

Jak w przypadku wszystkich zabiegów odchudzających, uzyskanie pożądanego efektu oraz zachowanie go wymaga zaangażowania pacjenta. Stosując i-lipo doradzamy włączenie do procesu trwającego ok. 3 - 4 tygodnie, regularnych ćwiczeń fizycznych oraz zmianę nawyków żywieniowych. Badania udowadniają, iż zwiększenie aktywności fizycznej poprawia wyniki zabiegów i-lipo o 150%.
Jeżeli więc chcesz trwale cieszyć się swoją wymodelowaną, odchudzoną sylwetką zadbaj o odpowiednią dietę i regularne ćwiczenia, a także wypijaj dużo niegazowanej wody.
Przeciwwskazania

 • problemy dermatologiczne skóry,
 • choroby układu krążenia np. zakrzepica,
 • choroby nowotworowe,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • metalowe, silnikowe implanty bezpośrednio w miejscu zabiegu,
 • ciąża,
 • epilepsja,
 • stosowanie ziół i leków światłouczulających.


Nasze zabiegi możesz wykupić na raty!
Kliknij i zobacz szczegóły:


raty, zmarszczki, consensus, metamorfozy, metamorfoza, katarzyna jasiewicz, odmładzanie,kwas hialuronowy, kwas polimlekowy, botulina, pakiet piękna
Cena zabiegu
od 250 zł
Zabiegi w serii zawierają korzystne rabaty.
Czas zabiegu w minutach
40

Znieczulenie
nie

Chłodzenie po zabiegu
nie

Zdolność do pracy
tak

Ilość zabiegów w serii
6-10

Odstępy
2-3 dni