YouTube
FaceBook
Metamorfozy
12 422 55 55
E-mail
E-mail
E-mail

Liposukcja

Opis problemu


Sobie ująć, sobie dodać... Marząc o idealnie wymodelowanym ciele myślimy, aby tłuszcz usunięty z jednej okolicy przetransportować tam, gdzie powinno go być więcej, np. z brzucha na piersi albo z boczków na pośladki. Po prostu sobie ująć, aby potem sobie dodać.

Lipoplastyka – bo taką nazwą określa się zabieg pobrania tkanki tłuszczowej z miejsc, gdzie występuje on w nadmiarze, i podania tam, gdzie go brakuje –  niezwykle intensywnie się rozwija. O zabiegach i metodach więcej informacji znajdziesz na stronie www.lipoplastyka.pl

Liposukcja jest obecnie bardzo popularnym zabiegiem. Dostępnych jest coraz więcej urządzeń, które wykorzystując infradźwięki, ultradźwięki, płyn, fale radiowe, promieniowanie laserowe i inne, zapewniając  bezpieczne i dające dobre efekty zabiegi. Liposukcja, lipoliza czy lipoaptoza nie pozostawiają efektów na całe życie, lecz do pierwsze-go „przytycia”. Dlatego tak ważny jest zdrowy styl życia pacjentów po tym zabiegu.


Efekty


Efektem zabiegu liposukcji (lipoplastyki) jest usunięcie zbędnego tłuszczu. Niezwykle ważne jest stosowanie się do zaleceń lekarza, utrzymywanie wagi i prowadzenie zdrowego trybu (unikanie słońca, nikotyny i alkoholu) co utrzymuje efekty zabiegu na stałe. Niezachowywanie tych zasad może spowodować powrót do niezadowalającego wyglądu.
Szybki kontakt
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce się odezwiemy.
Imię i nazwisko:
Mój numer telefonu:
Adres e-mail:
Interesuje mnie zabieg: