YouTube
FaceBook
Metamorfozy
12 422 55 55
E-mail
E-mail
E-mail

Nasi specjaliści


dr Katarzyna Jasiewicz


Szanowni Państwo,

Od 1995 roku zajmuję się zastosowaniem laserów w medycynie, zarówno w zakresie świadczenia usług laseroterapii, jak i szkoleń lekarzy. Moją wiedzę wykorzystuję we własnej praktyce od 1999 roku prowadząc Consensus med Instytut Piękna i wykonując w nim pełen zakres zabiegów laseroterapii oraz medycyny estetycznej. W zakresie laseroterapii szkolę lekarzy i personel pomocniczy zatrudniany w Consensus med oraz lekarzy pracujących w innych ośrodkach na terenie całej Polski.

Od roku 2004 jestem v-ce prezesem Polskiego Towarzystwa Terapii Laserowej zrzeszającego lekarzy wykorzystujących lasery w praktyce lekarskiej.

Moja praca jest dla mnie prawdziwą pasją. Aby wykonywać ją maksymalnie kompetentnie uczestniczyłam w Studium Podyplomowym „Promocja Zdrowia” – Instytut Zdrowia Publicznego Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński (CMUJ) oraz ukończyłam studia podyplomowe „Zdrowie publiczne” oraz "Kosmetologia dla lekarzy" na Wydziale Ochrony Zdrowia CMUJ. Od lat stale podnoszę swoje kwalifikacje w zakresie medycyny estetycznej i laserowej, co potwierdzają stosowne certyfikaty.

Jestem właścicielką Consensus med i dokonuję wszelkich starań, aby jakość usług świadczonych przez moją firmę odpowiadała oczekiwaniom naszych Klientów. Będę wdzięczna, jeżeli zechcą Państwo podzielić się ze mną swoimi uwagami odnośnie zakresu usług i jakości obsługi, z jaką się Państwo spotkali. Podaję adres: centrum@consensus.med.pl


Blisko 20 lat rozmów z kobietami, odbywanych przy okazji spotkań w gabinecie oraz ukończenie studiów podyplomowych Zdrowie Publiczne CMUJ skłoniło mnie do napisania „ Ciałoterapii”.  „Ciałoterapia” to książka o akceptacji ciała oraz o dbaniu w nie w każdym wieku. 

Zapraszam do CIAŁOTERAPII http://www.metamorfozy.com


Zapraszam Państwa do skorzystania z usług w Consensus med
z poważaniem,
Katarzyna Jasiewicz
 

SPECJALIŚCI CONSENSUS MED

 
dr Katarzyna Jasiewicz - specjalista medycyny estetycznej i laseroterapii


prof. dr hab. med Aleksander Konturek - specjalista chirurg, onkologia tarczycy


dr Tomasz Nikliński - specjalista chirurg


dr Roger Krzyżewski - neurochirurg


KADRA CONSENSUS MED
 
 
Elżbieta Skupień-Schneider - mgr pielęgniarstwa


Aleksandra Laszczak - kosmetolog i obsługa Pacjenta


Magdalena Sornowska - fizjoterapeuta i obsługa Pacjenta


Anna Jargiło - recepcja i obsługa Pacjenta
 
 

 
consensus, consensus med, katarzyna jasiewicz, ambasador restylane, firma godna zaufania, najlepszy gabinet medycyny estetycznej, imperium urody